Jump to content

Windows 7De D: Kayboluyor

klp10
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar xp kullanırken d: gözüküyordu ama windows 7 kurdum d: gözükmüyor xp yukledım tekrar görünüyor ama windows 7 kuruyorum d: gözükmüyor yönetden harf değitirmek istiyorum o zamanda bu hatayı alıyorum "disk yönetimi konsol görünümü güncel olmadığı için işlem tamamlanamadı. Yenileme görevini kullanarak görünümü yenileryin.Sorun sürerse Dik yönetimi konsolunu kapatın ve disk yönetimini veya bilg.yeniden başlatın"

C: Disk i Format attığında Pc Açıldığında D: BöLümü Gözükmüyo Değilmii Yanlış anlmadıysam . . Win7 de sadece C: Diski formatladığın da D: nin yolunu silio tekrar yol belirtiğinde geliyor .. Bilgisayarım -> Sağ Tık Yönet -> Disk Yönetimi -> D: Diski isimsiz olarak ordadır . . Sağ TıkLayıp .. Sürü Harfi YoLu Değiştir De Ekle Dierek Harf Ver GeLecektir Hiç Bi Veri Kaybı .olmadan ...

• 6 ay sonra...

arkadaşlar d sürücüsü gitti.
bu yöntemi deniyorum fakat olmuyor.
dediğiniz gibi sağda duruyor ama sürücü yolunu değiştir deyince
disk yönetimi konsol görünümü güncel olmadığı için işlem tamamlanamad v.s çıkıyor.
veriler duruyor ama hdd görünmüyor.

• 4 ay sonra...

PARTİTİON FİND AND MOUNT programını indirin . kurduktan sonra full scan ile taratın hdd nizi orda kaybolan d bölümünü size bulucak tarama bitince sag tıklayıp mount as yapın

Alıntıdır ben simdi deniyroum yapanlar sonuc almış sanırım tnc de olması grekir diye dusundum yazdım

[font="Microsoft Sans Serif"][color="#000000"]Harddisk biriminizin boot desteği kalkmış.[color="#FF0000"] 3[/color] veya daha fazla yolla çözelebilirsiniz. Sunmak gerekirse;

[/color][/font][list=1][*][font="Microsoft Sans Serif"][color="#000000"]HDD Regenerator yazılımı ile harddiskinizi onararak...[/color][/font][*][font="Microsoft Sans Serif"][color="#000000"]Harddiskinizin Firmware güncellemesini yaparak...[/color][/font][*][font="Microsoft Sans Serif"][color="#000000"]Kaybolan harddisk biriminizi bulabilen yazılımları kullanmak (@[color="#0000FF"]real_gun[/color] arkadaşımızın verdiği yazılım gibi)
[/color][/font][*][font="Microsoft Sans Serif"][color="#000000"]Sorun hallolmadı ise bildirin devamı gelir...[/color][/font][/list]

[font="Microsoft Sans Serif"]Geçmiş olsun. İyi günler :wave:[/font]

Edited by AlijohnX