Jump to content

Win Xp X64 Güncelleştirmeler

dooodlez
 Share

Recommended Posts

Buraya ya mı açayım yoksa isteğe mi açayım bilmedim en sonunda buraya açmaya karar verdim.

Win XP x64 kurmayı düşünüyorum. kendim düzenleyeceğim. güncelleştirmeleride entegre etmek istiyorum. bu güncelleştirmeleri tek tek microsoft un sitesinden indirmem mi gerekiyor yoksa daha önceden toplanmış bir paket varmı? yada program?
sanal olarak test edip kurmak istiyorum o yüzden sanal olarak kurmam için bir program varmı? usb den kurmak içinde hangi programı kullanmalıyım?
ayrıca win xp x64 iyi midir? win 7 x64 kullanıyorum onun gibi stabil çalışırmı?

iyi geceler. Edited by dooodlez

[quote name='YeNiÇe®i' date='05 Ocak 2011 - 21:36 ' timestamp='1294263988' post='938780']
Ben Şuan Windows XP Pro x64 Biti Türkçeye Uyarlamaya Çalışıyorum Bence bunu Kurmak İçin beklemeni Tavsiye ederim.Sonuçta Kendi Dilinde Kullanmak ister İnsan :p
[/quote]

Merakla bekliyorum bu çalışmanı gördüğüm kadarıyla çok fazla var bu işletim sisteminin Türkçe sini arayan. Çalışman başarı ile bittiği gün çok fazla ilgi görecektir..

[quote name='belalim77' date='05 Ocak 2011 - 23:46 ' timestamp='1294264593' post='938790']
Merakla bekliyorum bu çalışmanı gördüğüm kadarıyla çok fazla var bu işletim sisteminin Türkçe sini arayan. Çalışman başarı ile bittiği gün çok fazla ilgi görecektir..
[/quote]

Bende Öyle Düşünüyorum Bakalım Anasayfayı Takip etmeye Başlayın Bence

64 bit Xp türkçe yi bekliyorum bende ama sadece türkçeleştirmiş olanı tercihimdir

görsellik istemez, stabil çalışması bence yeterli, sistem ing olarak kurdum çok stabil ve hızlı çalışıyor , türkçesi olduğu zaman daha da güzel olur, yapılan her eklenti yavaşlamayı beraberinde getiriyor

Edited by blnt44

boşuna Windows XP 64 bit Türkçe aramayın.Microsoft dil dosyası bile hazırlamamış sadece birkaç dil için 64 bit XP var.dil yamaları 32 bitte çalışıyor.Zamanında çok araştırdım ama 64 bit XP yi Türkçe yapacak birşey bulamadım.İngilizce kullanın ne olacak zaten çoğu şeyi gözü kapalı simgelerden çözüyorsunuzdur.alışkanlık yani 10 sene olacak neredeyse XP çıkalı.Ben artık dili mesele yapmıyorum.Az buçuk ingilizce yetiyor PC kullanmak için.