Jump to content

Tivibu Izlenemiyor

mebe
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar ocak ayı başından bu yana Tivibu izlemek işkence oldu.
Özellikle bugün devamlı kesiliyor ve aboneliniz bu kanalı kapsamamaktadır bilgisi gelmekte. Ttnet'i arayınca yeni yapılanma falan filan lafları.
Ama tahsilata gelince parayı almayı biliyorlar.
Bugün 2 kez aradım ve yarın akşamda aynı hatayı alırsam aboneliğimi ve ttneti fes edeceğimi söyledim.
Zaten tivibu için geçmiştim ttnet'e tahhüdümde yok.

Antalya bölgesi böyle peki başka bölgelerde benzer hata varmı arkadaşlar.

[img]http://img146.imageshack.us/img146/8523/ekranalntsfs.jpg[/img]

biz istanbuldayız bu ay tivibunun bir liralık aboneliğine geçtik.daha önce 4 lira ödüyorduk.bize de ara ara bu ekran çıkmaya başladı.ama günün farklı saatlerinde farklı kanallar kesiliyor.bu kesintinin sebebinin aboneliği değiştirmemiz olduğunu düşünüyorduk biz.sizin taifeniz hangisi acaba?

[quote name='minkaya' date='11 Ocak 2011 - 23:18 ' timestamp='1294788513' post='942303']
biz istanbuldayız bu ay tivibunun bir liralık aboneliğine geçtik.daha önce 4 lira ödüyorduk.bize de ara ara bu ekran çıkmaya başladı.ama günün farklı saatlerinde farklı kanallar kesiliyor.bu kesintinin sebebinin aboneliği değiştirmemiz olduğunu düşünüyorduk biz.sizin taifeniz hangisi acaba?
[/quote]
Ben 4 liralık abonelikteyim. Sizde sadece bazı yabancı kanallar eksik ama bildiğim kadarı ile yerli kanalların tümünü izlemeniz lazım.

zaten biz aboneliğimizi değiştirirken sormuştuk hiç bir kanal kısıtlaması olayacak dediler.sadece kiralık izleme bölümü vs. iptal olacaktı onları da zaten izlemiyoruz.demek sebebi o değil. yada yine bir işler çeviriyor telekom:(

[quote name='minkaya' date='11 Ocak 2011 - 23:26 ' timestamp='1294789005' post='942308']
zaten biz aboneliğimizi değiştirirken sormuştuk hiç bir kanal kısıtlaması olayacak dediler.sadece kiralık izleme bölümü vs. iptal olacaktı onları da zaten izlemiyoruz.demek sebebi o değil. yada yine bir işler çeviriyor telekom:(
[/quote]

Ne zaman çevirmedi ki? Arayıp şikayette bulunun bunların üzerine gitmeyince hiç birşey yapmıyorlar.