Jump to content

Windows Xp Pro Orjinal Oem Cd

himmgarip
 Share

Recommended Posts

[color="#FF0000"][size="4"]Merhaba arkadaşlar forumda araştırdım biraz ama kesin bir sonuca varamadım.
İnternet cafe için oem cd var sp2 li.SP3 entegre edilecek ve güncelleme yapılacak.
Sp3 entegre ettim.Bunda sıkıntım yok.Buraya kadar herşey normal.
[/size][/color]

[color="#0000FF"][size="5"]Ama sanal pc de kuruluma geçerken cd keyi kabul etmiyor.(Orjinal kendi keyi)[/size][/color]

Problemsiz internet explorer 8 ve media player 11 true addon lazım.
Bu tarihe kadar çıkmış güncellemelerde gerekli. Windows updates downloader ile güncellemeleri aldım ama en son ne zaman ki güncellemeleri içeriyor bilgim yok.78 tane güncelleme verdi sp3 ten sonra.

Yardımcı olursanız sevinirim. Edited by himmgarip

[quote name='Legion' date='13 Ocak 2011 - 18:35 ' timestamp='1294944342' post='943409']
[b]Tamam zaten sadece güncelleme entegre edilmiş xp de yapıyoruz,sanırım yeterinde araştırmamışsın[/b]
[/quote]

Baktım yeniçeri yapmış ama vl msdn versiyonu. Bizim kendi cdlerimiz var her bir pc için. Birtane güncel bir cd yapacağız. Kurulumları ondan gerçekleştireceğiz.Yani katılımsız olmayacak sadece güncellemeli olacak.

nlite kullandım.ama olmadı.

rwm ile nasıl oluyor bilmiyorum.Slipstream service pack diye bi yer var seçiyorum dosyayı sonra service pack i istio gösteriyorum onuda ama bir işlem yapmıyor.

RWM de service pack dosyasının ismi falan değişmesi gerekiyormu?

EDİT: boot sorununa Çözüm Bulundu.

Edited by himmgarip

• Editor

hocam şu sayfaya göz attınız mı?
[url=[url="http://www.tnctr.com/topic/139938-hfslip-paketleri-paylathymlary-destek-aralyk/page__st__260"]http://www.tnctr.com/topic/139938-hfslip-paketleri-paylathymlary-destek-aralyk/page__st__260[/url]]

Edited by lalamustafa