Jump to content

Felçli Birine Yardım Edelim Lütfen...

himmgarip
 Share

Recommended Posts

[quote name='kooj89' date='19 Ocak 2011 - 03:21 ' timestamp='1295407881' post='946974']
Sanırsam Belediyeye Giderlerse yardımcı olurlar.Neyse Dosyayı indirelim ama Bu konuda yardım alabileceğin çok yer var aklında bulunsun.Bir araştır bulursun dostum
[/quote]
Dostum kaç tane dilekçe verdim kaçkere başvurdum ama elimizde yeterli sandalye yok sırayla veriyoruz diyorlar... Kömür yardımı ve sakat maaşına bağlattım ama tek problem sandalye...

Edited by himmgarip

[quote name='namkol01' date='19 Ocak 2011 - 22:43 ' timestamp='1295477602' post='947467']
bildiğim kadarı ile devlet evde hastası olanlara para yardımı maaş veriyor valiğe baş vurun dilekçe ile olmaz yüz yüze görüşün mutlaka yardım edecek biri bulunur yada yol gösterirler ALLAH yardım etsin gerçekten zordur
[/quote]

Kardeşim düşüncen için sağol. Sakat maaşı ve kömür yardımı alıyor ama evdeki tek maaş o anne baba emekli değil malesef :( .Ama tekerlekli sandalye lazım işte...

Edited by himmgarip

[quote name='beyantt' date='19 Ocak 2011 - 22:56 ' timestamp='1295478393' post='947484']
Kardeş eset serilerini bugun ındırıyorum dıgerlerınıde ara ara indircem, ihtiyacım yok ama gercekten hayır için yapıyorsan (başka bir amacın var ise de allah görüyor.)sana destek olurum, dosyalarını gün gün defalarcada indiririm merak etme.
[/quote]

Yazdığım gibi konudada bir amacım varsa şerefsizim boğazımdan geçmesin bir kuruşu...

[quote name='beyantt' date='19 Ocak 2011 - 23:04 ' timestamp='1295478875' post='947491']
En çok para getireni hangi linkler onu soylersen boyut önemli değil onu indireyim sürekli, arayada ufakları atayım. ALLAH yardımcın olsun.
[/quote]

Ghost ve windows 7 linkleri...

[quote name='xmode' date='21 Ocak 2011 - 01:33 ' timestamp='1295570602' post='948308']
Bunun için premium alıyorum en kısa zamanda.

bol bol indiririm. Boş boş oyun indiriceğime.
[/quote]
Premium ile hangi linki kaç kere indirirsen indir ilk indirmen sayılır. ücretsiz olarak bütün indirmeler sayılır.

aldım sıraya (:

[b]bence paypal hesabıda ekle yardımcı olan arkadaşlar olur belki...indirmekle uğraşmak istemeyende olur.kahpe dünya kocaya bak erkeklerimiz hep boyle genelde ama adam felç olsaydı genelde kadınlarımız bakıyoo adam gibi adam yok piyasada lan küfür edicem buna benzer bi boşama komşumun başına gelmişti ondan sinirliyim.![/b]

Edited by istanbul82