Jump to content

Trafik

xmode
 Share

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar.

Elime biryerden yüklü bir miktarda para geçince araba aldım kendime.

Aynı günün gecesi eskisehirdeki babam rahatsızlandıgı ıcın oraya gıtmem gerektı.

Ne olur ne olmaz diye bastım bıraz fazla basmısım :dribble:

10-15 dakika trafik ekibinin santa fe çek kenara diye bağırışlarına maruz kaldım durmadım :rolleyes:

Bana daha hiçbir ceza gelmedi. Gelirse ne tür cezalar gelir bilginiz var mı ?

[quote name='xmode' date='19 Ocak 2011 - 20:11 ' timestamp='1295461276' post='947266']
Merhaba Arkadaşlar.

Elime biryerden yüklü bir miktarda para geçince araba aldım kendime.

Aynı günün gecesi eskisehirdeki babam rahatsızlandıgı ıcın oraya gıtmem gerektı.

Ne olur ne olmaz diye bastım bıraz fazla basmısım :dribble:

10-15 dakika trafik ekibinin santa fe çek kenara diye bağırışlarına maruz kaldım durmadım :rolleyes:

Bana daha hiçbir ceza gelmedi. Gelirse ne tür cezalar gelir bilginiz var mı ?
[/quote]
[b]Birazdaha ayrıntı ver ki orda plakanı alamadılarsa burdan paket etsinler seni :)İyiki arkandan sıkmadılar ...Büyük hata yapmışın bana göre ...![/b]

[quote name='{REiS}' date='19 Ocak 2011 - 20:35 ' timestamp='1295462706' post='947281']
[b]Birazdaha ayrıntı ver ki orda plakanı alamadılarsa burdan paket etsinler seni :)İyiki arkandan sıkmadılar ...Büyük hata yapmışın bana göre ...![/b]
[/quote]

Sadece plaka önde vardı. Arka plakanın takılmasını beklemedım. Attım torpidoya :rolleyes:

Eskişehirin köyü oldugu ıcın ve en yakın sağlık ocagına yaklaşık 100-120 km hastane en düşük 150 km boyle bır durum oldugu ıcın oyle bir hata yaptım. :pardon:

Yoksa trafıkte kendı canımıda baskasının canınıda tehlikeye atmak istemem.

Edited by xmode

[quote name='xmode' date='19 Ocak 2011 - 22:12 ' timestamp='1295468554' post='947354']
Sadece plaka önde vardı. Arka plakanın takılmasını beklemedım. Attım torpidoya :rolleyes:

Eskişehirin köyü oldugu ıcın ve en yakın sağlık ocagına yaklaşık 100-120 km oldugu ıcın oyle bir hata yaptım. :pardon:

Yoksa trafıkte kendı canımıda baskasının canınıda tehlikeye atmak istemem.
[/quote]
[b]Sen normal kemer vs. gibi uygulamaya denk gelmişin..Radar yada başka genel uygulama gibi bir uygulamaya denk gelmemişin , ilerde de ekip yokmuş gideceğin yere varmışın geçmiş olsun[/b]

Edited by {REiS}