Jump to content

Format Atarken Ntdll.dll Hatası

mahmedo
 Share

Recommended Posts

1>Yukarda dediğim gibi sıralama öyle olmalı.En düzgün olanı o şekildedir.
2>Iso programı ile yapılan katkı ile işlem ne kadar düzgün olur bilmem problem tekrar yaşarsın,en uygunu nlitle yapman.

A>Elindeki iso dosyasını masaütüne orjinal olarak dosya olarak çıkart.
B>Nlitleyi forumda bul indir kur.
C>Sana upload ettiğimi indir.Rardan çıkart ve actığın iso klasörün içinde entegre et.Yapacaklarını yukarda acıkladım ona göre yap.
D>Nlitleyi çalıştır,ikinci aşamada masaüstüne actğın ve eklenti klasörün yolunu göster o aşamada göreceksin.
E>Üçüncü nlitle aşamasında göreceksin altta iso oluştur kısmını,oraya tıkla gelen pencerede wlitle gibi yazıyı senin isona uygun yazı ile değiştir altta oluştura bas istediğin yere iso dosysını oluşturma işlemini yap orayada daha önce verdiğin ismi aynen yaz oluştura bas bekle işlem bittikten sonra senin ison olacak.
F>Oluşturduğun iso büyükse dvd formatında 4x düşük hızla yazdır,kaliteli bir cd ye.
G>Formata başla ve sistemini kur hayırlısı ile kullan.

NOT:Nlitle ilgili konular resimli olarak forumda mevcut ordan destek alabilirisin.Haydı hayırlısı ile.

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1 yıl yıl...

Dün geceden beri bu hatanın nedenini araştırıyorum. Hep gogleden bulduğum şehir efsanelerinin kurbanı olup saatlerce hata kontrolü yaptım. Sorunla karşlaşacak olanlara ders olması için konuyu hortlatıyorum. Sorun tamemen CD kaynaklı. Elinizde bulunan iso dosyasını ortalama bir hızda, kaliteli Cd ye yazdırıyorsunuz çatır çatır format atıyorsunuz....