Jump to content

Bazı 7'iso Paketleri

basbas08
 Share

Recommended Posts

bu paketleri istememin sebebi görsellik paketlerinden bir karma oluşturacağım.böylece ortaya yepyeni görünümde bir xp çıkacak. ayrıda icon ve simgeleri nasıl bulacağım hakkında hiçbir fikrim yok (Res programlarını kullanmayı biliyorum)

• Editor

kullanmayı bilmiyorsun demedim ki ben sana, farklı olsun görünüm dedim sadece.niye hemen yanlış anlamalar başlıyor? bir bak xp lere, masaüstü simgeler hepaynı (istisnaları sayma).forumda arama yap iconlardan istemediğin kadar paylaşılmış, olmadı benim gibi googl da arat tek tek indir.

• Editor

[quote name='Legion' date='31 Ocak 2011 - 18:09 ' timestamp='1296490791' post='954952']
[b]Bende kendi yapımım 3 görsel paket (bmpleri aynı) ve yine kendi yapımım sanırım 5-6 tanede simgeleri farklı yarı görsel simge değiştirici paketim var.Bi ara paylaşıcam.[/b]
[/quote]
Keşke paylaşsan da res dosyalarıyla uğraşmasak.Bu arada avatar a hasta oldum :yahoo:

[b]Paylaşıcam,ama zamanı belli değil.Şu sıralar yoğunum ama paylaşıcam illaki.Bu arada resler her türlü uğraşmanız gerekiyor eğer görsel paket oluşturmak istiyorsanız.Çünkü sürekli aynı simgeleri kullanmak sizde farklılık yaratmayacaktır.Kısır döngü oluşturur.Onun için her paket içinde kendi paketinizi oluşturun,yeni simgeler yeni eklemelerle.Sizin yararınıza olur eğer bu işi öğrenmek istiyorsanız.[/b]

• 2 hafta sonra ...

[quote name='alveol' date='20 Şubat 2011 - 21:12 ' timestamp='1298229740' post='966823']
BluePack Se7en Edition veya Blue Edition 2010 görsel paketlerini kullanabilirsiniz. Bunlarda gayet güzel. Nette bulamazsanız upload ederim.
[/quote]

bunlar bende var eğer yardım etmek istiyorsanız lütfen dediğim paketleri upload edin

[size="3"][color="#FF0000"]Not:[/color]Sanırım çok ağır bi' cevap oldu başka sitilde aklıma gelmedi kusuruma bakma[/size] :dribble:

Edited by cakma-baskan08

lalamustafa haklı bence

kötü bile olsa insanın kendi yaptığı daima güzel gözükür
enazından diğerlerinden farkı olur..

mesela ben geçmişte piyasada dolaşan bir paketi indirip onu dilediğim gibi editledim

genel olarak aynı gibi dursada
arada diğerlerinden dağlar gibi farkı var

isteyen olursa kendi v'iso,mu verebilirim

[quote name='major_ata' date='20 Şubat 2011 - 23:57 ' timestamp='1298239671' post='966960']
lalamustafa haklı bence

kötü bile olsa insanın kendi yaptığı daima güzel gözükür
enazından diğerlerinden farkı olur..

mesela ben geçmişte piyasada dolaşan bir paketi indirip onu dilediğim gibi editledim

genel olarak aynı gibi dursada
arada diğerlerinden dağlar gibi farkı var

isteyen olursa kendi v'iso,mu verebilirim
[/quote]

[size="3"]Verirsen çok sevinirim.[/size]