Jump to content

Rt7Lite Programı Win7 Sürümleri

angel101
 Share

Recommended Posts

Rt 7 Lite programı ile istediğim win7 sürümünü editleyebiliyorum.Ancak hangi sürümü editlersem sadece o sürümle kurulum yapabiliyorum.Diğer sürümler kayboluyor.Diğer sürümleri geri getirmek ve onlarıda ayrıca editlemek için ne yapmalıyım ?

[b]Sürüm editlemen bitince source klasöründe bak bakalım ei.cfg dosyası var mı? varsa o dosyayı sildiğinde tüm sürümler açılır.Ama rt7 lite ile editlediğin sürümde sadece o değişiklikleri görürsün.diğerleri eski hallerinde kalır.yani modifiye yaparken windows 7'de , bir sürüm seç onu yap.daha iyi olur.[/b]

[quote name='Legion' date='01 Şubat 2011 - 01:22 ' timestamp='1296516745' post='955309']
[b]Sürüm editlemen bitince source klasöründe bak bakalım ei.cfg dosyası var mı? varsa o dosyayı sildiğinde tüm sürümler açılır.Ama rt7 lite ile editlediğin sürümde sadece o değişiklikleri görürsün.diğerleri eski hallerinde kalır.yani modifiye yaparken windows 7'de , bir sürüm seç onu yap.daha iyi olur.[/b]
[/quote]
ei.cfg yok klasörde , yaptığım değişikliklerin sadece bir sürümde gözükeceğini biliyorum.Fakatt yine de diğer sürümlerinde gözükmesini istiyorum.Yaptığım modifiyeden sonra yok oluyorlar çözemedim.

şimdi yaptığım değişikleri build yaptırıyorum etkin olması için build current only image bide re-build image... gibisinden 2 secenek cıkıyor.sadece build yazanı tıklayarak degısıklıklerı onayladıgımda tek surum gozukuyor.re-build all images yaptıgımda ıse tum surumler gozukuyor fakat kurulum esnasında hata verıyor 0x0000081 gıbısınden baska turlu tum surumlerı duzenle gıbı bır secenek gormedım.

• Editor

Rt7 kullanırken basta size hangi sürümü secmek istediğinizi sorar işaretlediğiniz sürüm harici diğer sürümlerin clg dosyalarını siliyor sadece işaretlediğiniz sürümü kurma sansınız var zannedersem ama tam emin değilim