Jump to content

Windows 7 Sp1 Paket Yükleme Hatası

Taytanix
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar ben dün akşam windows 7 sp1 paketini indirdim.bu sabah kalkdığımda kurmayı denedim.kuruluma başladı.saat erken olduğu için monitörü kapattım ve yarım saat kadar uyudum.kalktığımda monitörün açma düğmesine bastım ve monitörün ışığı yanıp sönüyordu sanki bilgisayar kapalı gibi.10dk kadar bekledim gelmeyince reset attım.pc açıldı.ama şu anda tekrar sp1 paketini kurmaya çalışıyorum kurulkmuyor.şu hatayı veriyor.

[img]http://i1102.hizliresim.com/2011/2/1/1687.jpg[/img]
bilgisayarımın tüm güncelleştirmeleri kurulu.resimde dediği gibi sistem güncelleştirme denetleme aracını indirdim.kurdum 1 tane güncelleştirme yükledi ama sonuç değişmedi.virüs programı olarak microsoft windows securty esentinal kullanıyorum.bilen varsa yardım edebilirmi.şimdiden teşekkürler.saygılar

[quote name='KemalALKIN' date='01 Şubat 2011 - 12:38 ' timestamp='1296557338' post='955445']
bendede gerçekte en son hata verdi 8 li bi tane kuramdan önce bende o zaman wini sildim sanala win kurdum her oyunu oynuyorum macte :)
[/quote]

abi dediğinden pek bişey anlamadım biraz daha açık anlatabilirmisin. :D

ayrıca bu işin bir çözümü yokmu?

Edited by Taytanix

[quote name='Taytanix' date='01 Şubat 2011 - 11:40 ' timestamp='1296557422' post='955447']
abi dediğinden pek bişey anlamadım biraz daha açık anlatabilirmisin. :D

ayrıca bu işin bir çözümü yokmu?
[/quote]
virüs tarayıcının kapalı olması gerektiğini biliyorum ha ama hata kodlarını warez sitelerinden bulursun ancak çünki sızıntı daha sp1 :) linkleri aktif değil

antivürüsü kapat dene olmazsa kaldır reset at kur :)

[quote name='Taytanix' date='01 Şubat 2011 - 11:46 ' timestamp='1296557793' post='955455']
yani garanti anti-virüsü kaldırınca olur demi?
[/quote]
sistemin engelliyor diyor sende av açık demişsin kurulum bilgisinde ise antivürüsünüzü kapatıp kurun kurduktan sonra geri aktifleştirmeyi unutmayın demiş html olarak açılan bilgi sayfasında :)

[quote name='exi23' date='01 Şubat 2011 - 12:59 ' timestamp='1296558588' post='955463']
Ben kis 2010 açıkken kurdum. :) Sisteminde sp1 rc beta falan yüklü mü?
[/quote]

yok kardeş hiç birşey yüklü deil.normal Windows 7 Ultimate 32bit kurulu

[quote name='exi23' date='01 Şubat 2011 - 11:59 ' timestamp='1296558588' post='955463']
Ben kis 2010 açıkken kurdum. :) Sisteminde sp1 rc beta falan yüklü mü?
[/quote]
exi abi bende win+mac vardı win e sp1 kurmayı başlatmadı bile hatayı araştırdım rus sitlerde loaderdan diyorlar ki loadersız benimki
keyde atmamıştım bios mod sonra kafam attı wini sildim sp1 entegreli w7 mi sanala kurdum vmware fusion en kralı macte :)

oyunları oynuyorum hepsini :D

o yüzden ben sadece kurulamadan önce bilinmesi gerkenlerden yazanı verdim bu arada ms nin o tarayıcısı berbat bişi kullanma derim titanx kardeş

avira premium suite bile kasmıyor ve süper 3 aylık keyde alıyorum 3 ayda bir :D bedavaya aviraya gel :D

[quote name='KemalALKIN' date='01 Şubat 2011 - 13:04 ' timestamp='1296558845' post='955468']
exi abi bende win+mac vardı win e sp1 kurmayı başlatmadı bile hatayı araştırdım rus sitlerde loaderdan diyorlar ki loadersız benimki
keyde atmamıştım bios mod sonra kafam attı wini sildim sp1 entegreli w7 mi sanala kurdum vmware fusion en kralı macte :)

oyunları oynuyorum hepsini :D

o yüzden ben sadece kurulamadan önce bilinmesi gerkenlerden yazanı verdim bu arada ms nin o tarayıcısı berbat bişi kullanma derim titanx kardeş

avira premium suite bile kasmıyor ve süper 3 aylık keyde alıyorum 3 ayda bir :D bedavaya aviraya gel :D
[/quote]

abi valla bende pekı memnun deilim.ama bende pek anti-virüsten olduğunu sanmıyorum.çünkü en başta aktifken kuruyordum.ama şimdi kurulmuyor.

[quote name='Taytanix' date='01 Şubat 2011 - 12:07 ' timestamp='1296559043' post='955470']
abi valla bende pekı memnun deilim.ama bende pek anti-virüsten olduğunu sanmıyorum.çünkü en başta aktifken kuruyordum.ama şimdi kurulmuyor.
[/quote]
sistemi geri yükle sonra av yi de aktif yav yani devre dışı yap öyle dene

Helal olsun kemal. Macte sanalda oyun oynuyorsan sen çoktan bitirmişsin bu işi kardeşim ya. :)

Enteresan bir sorun arkadaşım ama direk sp1' li dvdler var forumda onları kullan. Gerçi ben kurulu sisteme yükledim. SP' siz sistemim daha hızlıydı yavaşlattı bilgisayarımı, tavsiye etmiyorum. Direk msdn TR sp1 isolar düştü düşecek o zaman bi temizlersin bilgisayarı güzelce. ;)