Jump to content

Yabancı Birine Aşık Olsanız?

b0b-marley
 Share

Recommended Posts

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='b0b-marley' date='02 Şubat 2011 - 14:56 ' timestamp='1296659180' post='956240']
Evet arkadaşlar yabancı birine aşık olsanız napardınız ornek ben oldum amerikalı ünlü bir kıza sizinde varsa söyleyin utanmayın :) biraz muhabbet olsun :)
[/quote]

kızın haberi varmı bu durumdan dostum :D maksat geyik nasıl olsa

[quote name='serkanben' date='02 Şubat 2011 - 19:46 ' timestamp='1296669380' post='956374']
amerikalilar ii olur.. sevdimi tam sever.. sonuna kadar sana bagli olurlar.. yalan dolan bulamazsin onlarda ;) cok guzel olur.. ama tabi hayali olmamak kaydiyla :=)
[/quote]

sen nerden bılıyon :)

[quote name='b0b-marley' date='02 Şubat 2011 - 17:51 ' timestamp='1296669680' post='956376']
sen nerden bılıyon :)
[/quote]

bir müddet usa da yaşama fırsatım oldu.. orda çok iyi dostluklarda edindim.. evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkimde oldu ama tr ye dönmek zorunda kaldım :=) ama dediğim gibi gerçek bir aşksa devam et.. yok hayali yani platonik birşeyse ki öyle görünüyor.. boşver ama bir amerikalı bul :=) diyeceğim tek şey bu.. avrupa demiyorum dikkat et.. avrupanın yaşam tarzi vs bize uygun değil çok uzak hatta.. ama amerikanin yaşam tarzında büyük benzerliklerimiz var :=) o yüzden bir amerikalıyı binlerce avrupalıya tercih ederim :=)

[quote name='serkanben' date='02 Şubat 2011 - 19:46 ' timestamp='1296669380' post='956374']
amerikalilar ii olur.. sevdimi tam sever.. sonuna kadar sana bagli olurlar.. yalan dolan bulamazsin onlarda ;) cok guzel olur.. ama tabi hayali olmamak kaydiyla :=)
[/quote]

Arkadaş Madonnaya asık olmus galıba :D

[quote name='b0b-marley' date='02 Şubat 2011 - 18:19 ' timestamp='1296671385' post='956398']
yok orda yazdım annasophia robb ismi ayrıca bu yazdıkların ıcımı rahatlattı ne diyim bu arada nasıl gittin amerikaya ya kolaymı oluyo :) + ben avrupalıları zaten sevmıyorm :)
[/quote]

green card için başvuru yapmıştım çıktı.. şans işte.. eğer üniversite öğrencisiysen kolaylıkla usa gidebilirsin.. tabi üniversitenin öyle bir etkinliği varmı yok mu iyi araştırman lazım;) diğer türlü ise.. gidersin konsolosluğa vize için başvurursun randevunu alırsın belgeleri eksiksiz doldurursun konsolos seni severse 10 yillik yada bir kaç aylık vize verir.. sevmezse elin boş geri dönersin.. oda olmadı tur şirketleriyle gidersin usa ya.. yada başka bir yolu kaçak yolları araştırır bulursun sonra usa ya ayak bastın mı gider vatandaşlık için başvurursun ve orda yaşarsın.. usa daki mevcut yasa sayesinde kaçak göçmenler usa topraklarına ayak bastıklarında usa vatandaşı sayılıyorlar.. başkada yolu yok..:=)

[quote name='serkanben' date='02 Şubat 2011 - 20:25 ' timestamp='1296671750' post='956407']
green card için başvuru yapmıştım çıktı.. şans işte.. eğer üniversite öğrencisiysen kolaylıkla usa gidebilirsin.. tabi üniversitenin öyle bir etkinliği varmı yok mu iyi araştırman lazım;) diğer türlü ise.. gidersin konsolosluğa vize için başvurursun randevunu alırsın belgeleri eksiksiz doldurursun konsolos seni severse 10 yillik yada bir kaç aylık vize verir.. sevmezse elin boş geri dönersin.. oda olmadı tur şirketleriyle gidersin usa ya.. yada başka bir yolu kaçak yolları araştırır bulursun sonra usa ya ayak bastın mı gider vatandaşlık için başvurursun ve orda yaşarsın.. usa daki mevcut yasa sayesinde kaçak göçmenler usa topraklarına ayak bastıklarında usa vatandaşı sayılıyorlar.. başkada yolu yok..:=)
[/quote]

bu dedıklerıne gore çok kolay gözüküyo :)

[quote name='serkanben' date='02 Şubat 2011 - 10:25 ' timestamp='1296671750' post='956407']
[/quote]

mevcut yasaya gore kacak bir sekilde girmen lazim.Misal gemi yaklasirken gemiden atliyorsun gece yuze yuze karaya ulasiyorsun. Eger karaya ayak basarsan multeci sayiliyorsun ve gocmenlik icin basvurunu kabul ediyorlar.

[quote name='cumman' date='02 Şubat 2011 - 18:37 ' timestamp='1296672437' post='956415']
mevcut yasaya gore kacak bir sekilde girmen lazim.Misal gemi yaklasirken gemiden atliyorsun gece yuze yuze karaya ulasiyorsun. Eger karaya ayak basarsan multeci sayiliyorsun ve gocmenlik icin basvurunu kabul ediyorlar.
[/quote]

aynı şeyi söylemişsin :) gemiyle yada yürüyerek yada başka bir yolla :=) nasıl olursa olsun :)