Jump to content

Koç Net Adsl Hizmeti ?

Vizzy
 Share

Recommended Posts

[b]Arkadaşlar biraz önce beni koç net'den aradılar ve beni 8mbit'de kadar netlimitsiz paketine davet ettiler. ilk 5 ay 16tl vercekmişim sonra 49tl vercekmişim. Ben düşünmek istiyorum dedim 2 gün sonra arıcaklar tekrar. Size sormak istediğim koç net kullanan varmı, koç netin hizmet kalitesi nasıldır iyimi kötümü onu öğrenmek istiyorum eğer iyi hizmet veriyolarsa geçerim[/b]

[quote name='Vizzy' date='07 Şubat 2011 - 15:14 ' timestamp='1297092272' post='959153']
[b]Arkadaşlar biraz önce beni koç net'den aradılar ve beni 8mbit'de kadar netlimitsiz paketine davet ettiler. ilk 5 ay 16tl vercekmişim sonra 49tl vercekmişim. Ben düşünmek istiyorum dedim 2 gün sonra arıcaklar tekrar. Size sormak istediğim koç net kullanan varmı, koç netin hizmet kalitesi nasıldır iyimi kötümü onu öğrenmek istiyorum eğer iyi hizmet veriyolarsa geçerim[/b]
[/quote]
arkadaşım sonuçta hepsi telekomun alt yapısını kullanıyor,yani hız hepsinde aynı ancak kampanyalar dahilinde yüzde 50 indirimli smile adsl en uygunu gibi geldi bana24 ay tahaütte bulunursan 12 ayını yüzde elli indirimli ödüyorsun.Birde 220 volt üzerinden net yayını yapan bir kuruluş var oturduğunuz mıntıkada alt yapısı var ise o çok daha hızlı.internetten bir araştırın derim ismi METRONET özel bir modem veriyorlar ttneti ikiye katlar hız konusunda.kablo çekme derdin yok en azından link ten kontrol edebilirsinhttp://www.metronet.com.tr/altkat.php?katid=966436