Jump to content

Prince Of Persia 1

natro2000
 Share

prince of persia 1  

7 members have voted

1. 1. prince of persia 1 oyunun sonunu gördünüzmü?

• evet
      3
    • hayır
      4

Recommended Posts

Evet arkadaşlar yaşı büyük olanlardan birisi olarak ben o oyunun sonunu gördüm hatta Amiga 500'ler vardı 3.5" disket sürücüsü vardı :) en sonda bi boşluk vardı oraya zıpladığınızda taşlar beliriyordu, ilerleyince prensesi kaçıran adamla kapışıyorsunuz öldürünce de bir yere geliyorsunuz hatta çok güzel bir mekan ilerledikçe kapılar açılıyordu en son prensesin yanına geliyor ve sarılınca da jenerik geçiyor :) olsa şimdi yine oynarım valla...

[quote name='imcliff' date='08 Şubat 2011 - 10:51 ' timestamp='1297155677' post='959585']
Evet arkadaşlar yaşı büyük olanlardan birisi olarak ben o oyunun sonunu gördüm hatta Amiga 500'ler vardı 3.5" disket sürücüsü vardı :) en sonda bi boşluk vardı oraya zıpladığınızda taşlar beliriyordu, ilerleyince prensesi kaçıran adamla kapışıyorsunuz öldürünce de bir yere geliyorsunuz hatta çok güzel bir mekan ilerledikçe kapılar açılıyordu en son prensesin yanına geliyor ve sarılınca da jenerik geçiyor :) olsa şimdi yine oynarım valla...
[/quote]

yaşı büyük derken kaç yaşındasınızki abi çok yaşlı yaptınız kendınızı :p :)

[quote name='b0b-marley' date='08 Şubat 2011 - 09:55 ' timestamp='1297155906' post='959587']
yaşı büyük derken kaç yaşındasınızki abi çok yaşlı yaptınız kendınızı :p :)
[/quote]

yani şu an 18-20 yaşındaki gençler bile bu oyunu küçüklüğünde oynamıştır o oyunu gerçi ben 21 yaşımdayım ama :D

Edited by Bırak Gitsin...