Jump to content

Grand Theft Auto Episodes From Liberty City

tello_14_bjk
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar oyunu kurdum herşeyi yaptım oyun giriyorum...

[img]http://img546.imageshack.us/img546/8901/85169682.jpg[/img]
[img]http://img135.imageshack.us/img135/5514/48762436.png[/img]
[img]http://img832.imageshack.us/img832/3650/88478766.jpg[/img]

bİLGİSAyarım Özellikleri

2 gb ram (ddr3)
1 gb ekran kartı
amd athlon(tm) 5000 dual-core 2.20 GHz..

[code]Minimum sistem gereksinimleri:
İşletim sistemi Windows Vista (Service Pack 1) / XP (Service Pack 3) / Windows 7;
> İşlemci: 2,4 GHz saat hızı ile 1,8 GHz ya da AMD Athlon X2 64 bir saat hızı ile Intel Core 2 Duo işlemci;
> RAM 1,5 GB (XP) / 2 GB (Vista / Windows 7);
> Ekran Kartı NVIDIA 7900 veya ATI X1900s 256 video belleği MB;
zheskom sürücüsünde Boş alan: 16 GB;

Maksimum sistem gereksinimleri:
İşletim sistemi Windows Vista (Service Pack 1) / XP (Service Pack 3) / Windows 7;
2,1 GHz frekansta ile 2,4 GHz ya da AMD Phenom X3 bir saat hızı ile Intel Core 2 Quad işlemci>;
> 2 GB (XP) / 2,5 GB (Vista RAM / Windows 7);
> Ekran kartı: NVIDIA 8600 veya ATI 3870 video belleği 512 MB;
zheskom sürücüsünde Boş alan: 16 GB;[/code]

oyunun istediği sistem gereksinimleri bunlar.sistem olarak ne kullanıyorsun?

kardeşim bak sana benden tavsiye bir bilgisayarda oyun oynamak istiyorsan win7 kurmalısın.grafikleri çok daha iyi oynatır.bak benim pc'de xp kuruluyken cod7 kasıyordu.win7 kurdum hiç bir kasma yok.yani win7 her halükarda xp'den daha üstün.

Edited by Taytanix

[quote name='Taytanix' date='08 Şubat 2011 - 11:57 ' timestamp='1297163237' post='959679']
kardeşim bak sana benden tavsiye bir bilgisayarda oyun oynamak istiyorsan win7 kurmalısın.grafikleri çok daha iyi oynatır.bak benim pc'de xp kuruluyken cod7 kasıyordu.win7 kurdum hiç bir kasma yok.yani win7 her halükarda xp'den daha üstün.
[/quote]

Bende de tam tersi oldu ne iş ;) Örneğin NFS Undergraund 2 yi XP den kasmadan oynarken, Windows de 7 kasıyor. Diğer oyunlarda aynı şekilde.

[quote name='okan_42' date='08 Şubat 2011 - 11:54 ' timestamp='1297166696' post='959720']
Bende de tam tersi oldu ne iş ;) Örneğin NFS Undergraund 2 yi XP den kasmadan oynarken, Windows de 7 kasıyor. Diğer oyunlarda aynı şekilde.
[/quote]

NFS Underground 2 eski oyun olduğu için öyle yapıodur

[quote name='okan_42' date='08 Şubat 2011 - 13:54 ' timestamp='1297166696' post='959720']
[/quote]

kardeşim oyun eski oldu için olabilir.yada pc özelliklerin win7 tam olarak desteklemiyor olabilir.

[color="#00FF00"]tello_14_bjk[/color] kardeşim senin sorununa gelince

o patch rockstargames (oyun yapımcısı) sitesinde patch olarak yayınlamış.yüksek sitemlerde kasıyorsa bu patch kullanılır.ama senin sorun sitemden olabilir.sana tavsiyem illa ben oyun oynayacam diyorsan forumda var win7 64bit indir.güncelleştirmelerini yap.antivir kur güzelce bi tarat bu şekilde yaparsa oyunun sorunsuz açılacağını düşünüyorum.çünkü aynı sorun bende cod7'de oldu.xp kuruluyken çok kasıyordu ve oyunu açarken pc epeyi zorlanıyordu.win7 64bit senin ilacın.. :rolleyes:

[quote name='tello_14_bjk' date='08 Şubat 2011 - 15:51 ' timestamp='1297173671' post='959774']
abi ben xp kullanıyordum ? oyunu kurdum hiçbir sorun yoktu.. ne kasma nede grafiik ama babam pcye format attı yenden kurdum böle bir sorun ile karşılaştım bnde anlamıyorum :(
[/quote]

bak şimdi kardeşim büyük ihtimalle pcnde virüs var.antivir vs. bi antivirüs ile tarat pcni.ayriyetten sana bir sorum daha olacak baban senin kurulu sistemdeki aynı format cdsiylemi atmış formatı.?