Jump to content

Deep Freeze Alternatif Proğram

Recommended Posts

s.a. arkadaşlar sabah konu açmıştım bende 1.5 tb hdd olduğu için bi türlü deep yükleyemedim bi çok yöntem denedim bütün sürümleri denedim olmadı benim isteyim deep freezeye alternatif kullanımı basit özelliği olmasına gerek yok sadece c disc ini korusun yeterli böyle bi proğram varmı acaba şimdiden tşkler

Nasıl yükleyemedim derken bende bir kaç TB lık hdd var dip yüklü yani... Vede herhangi bir sorun yatarmıyor... Şuan en son sürümü dene tekrardan derim ;

http://www.tnctr.com/topic/168-faronics-deep-freeze-enterprise-v7102203176/page__st__160

[quote name='rulman' date='03 Mart 2011 - 20:35 ' timestamp='1299185150' post='973575']
Nasıl yükleyemedim derken bende bir kaç TB lık hdd var dip yüklü yani... Vede herhangi bir sorun yatarmıyor... Şuan en son sürümü dene tekrardan derim ;

http://www.tnctr.com/topic/168-faronics-deep-freeze-enterprise-v7102203176/page__st__160
[/quote]
vrdiğin linkdeki deep freezeyide denedim olumsuz sonuç aldım olmadı yani malesef ve birde bu senin kullandığın deep mi ?

Edited by bozkurt.hilal

rollback rx ile 1oo yakın pc yi koruyorum ve hiçbir sıkıntısını görmedim.sitede gerkli açıklamaları var full ve deppfreze gibi korumayı devre dışı bırakmak için aç kapa yaptırmıyor yardım isteyen pm atsın 64 bit full de mevcut buda bir artısı malum yeni notebooklar 64 bit w7 li ve hiç bir sorunum olmadan kendimde kullanıyorum

bu arada sendeki 1.5 tblik hdd harici disk (den çıkma) ise sorun ondan olabilir malum normal hdd ile harici hdd lerin frimware farklılıkları var mutlaka bunun için yapısıda farklı olabilir.

[quote name='bozkurt.hilal' date='03 Mart 2011 - 21:36 ' timestamp='1299188815' post='973615']
ya ben arkadaşın linkden verdiği deep 7 kurdum proğram ekle kaldırda görünüyor ama aktif hale nasıl getireceğim DFEnt yazan setupu kurdum
[/quote]

http://www.sgnlive.org/viewtopic.php?f=12&t=14039&hilit=deepfreeze
bu adreste son sürümü var.İndirilen dosyanın içinde de kurulum anlatımı var.
ctrl+alt ve şift tuşuna aynı anda bas ve f6 ya bas deepfreeze nin ayarlama sayfası çıkacaktır.Buradan gerekli ayarı yaparsın,kaldırmak istersende aynı sayfayı açıp kaldırma yerinden işlem yapacaksın.Vereceğin şifreyi unutma,

Edited by savran

[quote name='salsakingss' date='03 Mart 2011 - 22:22 ' timestamp='1299191571' post='973651']
PC Vaccine Drive Programını şiddetle tavsiye ederim. İstediklerinizi fazlasıyla yapar kolaysin.
[/quote]
daha önce denedim pc çok yavaşlatıyor açılma süresi bile yavaşlamıştı bilgisaayarın

Artık bu işin en iyisi Shadow Deffender deep freeze ile aynı mantığa sahip ve üstüne çok güzel bir özelliği var. Mesela dondurulmayacak dosyaları seçiyorsun. Bu ne işe yarar dersen. Mesela bir oyun oynuyorsun ama deep freeze oldugu için her resetlemede kayıtların gidiyor. Sende oyunun save dosyalarını hariç tutuyorsun.

[quote name='bilalozkan7' date='04 Mart 2011 - 11:25 ' timestamp='1299238536' post='973824']
Artık bu işin en iyisi Shadow Deffender deep freeze ile aynı mantığa sahip ve üstüne çok güzel bir özelliği var. Mesela dondurulmayacak dosyaları seçiyorsun. Bu ne işe yarar dersen. Mesela bir oyun oynuyorsun ama deep freeze oldugu için her resetlemede kayıtların gidiyor. Sende oyunun save dosyalarını hariç tutuyorsun.
[/quote]
dün indirdim kurdum biraz denedim hoşuma gitti sanırım Shadow Deffender kurucam inş bi sorun çıkmaz bugün pc yi başdan kurup bu proğramı kuracağım