Jump to content

Ben Neden Ban Yedimki

talham4444
 Share

Recommended Posts

[b]sayın yöneticiler.kimseye ağzımı açmadım birşey demedim.ben talham444 .bugün siteye giriş yapmaya çalıştım ama sürekli hata verdi.-şimdi elinizi şakağınıza dayayın ve neden böyle bir uyarı aldını onu düşünün- diye bir uyarı çıkıyor.lütfen neden banlandığıma dair bir gerekçe gösterin.haklıysanız hiçbirşey demeden çıkar giderim.eğer yanlışlıkla olduysa lütfen banımı açarmısınız[/b]

Dostum sen banlanmamaşınki
Profiline girdim Sen hala üye olarak gözüküyorsun
Belki bir uyarı felan almışındır. Kısa süreliğine

[quote name='Nash' date='06 Mart 2011 - 16:24 ' timestamp='1299422074' post='975259']
Ataya hakaret edildiği mesaja teşekkür ettiğin için ben banladım 1 ay.
[/quote]

[b]ben asla ceddime hakaret etmedim edenlede işim olmaz.ordaki mizahı abartıp işi milliyetiliğe döken arkadaşlar vardı.heleki Türk milletine gerek askeri gerekse siyasi alanda en büyük faydası dokunan bir adama asla dil uzatmam.benim orda teşekr etmemdeki amaçım sadece bu mizahı anlamayan arkadaşlara işi abartıkları için bir sitemdi ama siz böyle uygun görmüşseniz böyle olsun.madem bu hareketimi hakaret olarak algılamışsınız ben bu cezama razıyım.[/b]

[quote name='talham4444' date='06 Mart 2011 - 15:35 ' timestamp='1299422711' post='975265']
[b]ben asla ceddime hakaret etmedim edenlede işim olmaz.ordaki mizahı abartıp işi milliyetiliğe döken arkadaşlar vardı.heleki Türk milletine gerek askeri gerekse siyasi alanda en büyük faydası dokunan bir adama asla dil uzatmam.benim orda teşekr etmemdeki amaçım sadece bu mizahı anlamayan arkadaşlara işi abartıkları için bir sitemdi ama siz böyle uygun görmüşseniz böyle olsun.madem bu hareketimi hakaret olarak algılamışsınız ben bu cezama razıyım.[/b]
[/quote]
Tamamdır açıklamanız anlaşıldı. Banınız açıldı.

[quote name='Nash' date='06 Mart 2011 - 14:24 ' timestamp='1299422074' post='975259']
Ataya hakaret edildiği mesaja teşekkür ettiğin için ben banladım 1 ay.
[/quote]
[b][b]bence bu ceza olayını fazla abartıyosunuz ben dünyada katı kuralları olan bi foruma rastgelmedim k.bakma. [/b][/b]

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...