Jump to content

Çin Malı Çift Hatlı X6 Nasıl?

BeNefSE
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar linkteki siteden hiç alışveriş yaptınız mı?
Link: http://www.cepkargo.com/

[img]http://www.cepkargo.com/backoffice/pictures/NOKIA-X6_22_medium.jpg[/img] [b]
[/b]

[b] [/b]Çift hatlı 2 yıl garantili çin malı tabiki 349 tl.Alan var mı buna benzer telefonlarda var sitede.Çin malı çok telefon kullandım şu anda çin malı kullanıyorum bu modeller nasıl kullanan var mı?Birçok özelliğe sahip.İphone 4g 399 tl ye :)

bence çinmalı herhangi bir telefon alacağina orjinal markaların en dandik modelini alsan daha mantıklı..

Normalde bende orjinal kullanırdım herzaman ama iki hat kullandığım için çift hatlı lazım.Samsung bu konuda fazla geliştiremedi kendini birde çok pahalı.ondan dolayı bende çin malı kullanıyorum....

Edited by tmc200505

[quote name='tmc200505' date='07 Mart 2011 - 13:52 ' timestamp='1299499344' post='975804']
Normalde bende orjinal kullanırdım herzaman ama iki hat kullandığım için çift hatlı lazım.Samsung bu konuda fazla geliştiremedi kendini birde çok pahalı.ondan dolayı bende çin malı kullanıyorum....
[/quote]

Ben 200 TL'ye çift hatlı samsung d880 aldım çokda memnunum. Yalnız benimki kaçak, faturalısı 450 tl. Çin malı değil, sadece faturası yok.

[quote name='KintaRo' date='07 Mart 2011 - 14:42 ' timestamp='1299502331' post='975833']
Ben 200 TL'ye çift hatlı samsung d880 aldım çokda memnunum. Yalnız benimki kaçak, faturalısı 450 tl. Çin malı değil, sadece faturası yok.
[/quote]

Bana biraz kaba geliyor o telefon ondan almıyorum ikinci eli var 100-150 tl arasında iyi diyorlar ancak biraz daha ince olsa çok iyi olurdu...

paşam çift hat kullanıyosun, çift işlemci var bırakda kaba olsun biraz, diğer çin malı çift hatlılar gibi 1. hatla konusurken, 2. hata arama geldiğinde hat mesgul yada kapali demiyor, çalıyor, 1. hattı beklemeye alıp 2. hatta yanıt verebilirsin. Ayrıntıları kaçırmayalım.

[quote name='KintaRo' date='07 Mart 2011 - 13:21 ' timestamp='1299504705' post='975849']
paşam çift hat kullanıyosun, çift işlemci var bırakda kaba olsun biraz, diğer çin malı çift hatlılar gibi 1. hatla konusurken, 2. hata arama geldiğinde hat mesgul yada kapali demiyor, çalıyor, 1. hattı beklemeye alıp 2. hatta yanıt verebilirsin. Ayrıntıları kaçırmayalım.
[/quote]
Bende herzaman orjinalden yanayım ilerde kafan ağrımaz hiç olmazsa
ama bildiğim kadarı ile tek hatlılardada konuşma yaparken gelen aramalarda
meşgul veya kapalı olayını kaldırmak mümkün sanırım biriyle görüşme yaparken
ikinci bir aramanın olduğu size sinyal halinde geliyor

dostum compeq.com.tr bu sitedeki satıcılar çok ilgili çift hatlı iphone görünümünde tel 299 yanlış hatırlamıorsam.hatta 269a indirmişlerdi.gittigidiyorda anindateslim isimli bir satıcı var o satıyor 220 kişiye satmış %100 olumlu hep.üstelik general mobileıda deneyebilirsin.general mobile dst-450 var çitf hatlı çift işlemcili 279du heralde hepsiburadada.compeqq bakmanı öneririm.

• 1 ay sonra...

Arkadaşım ben çin x6 kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla bir kaç çeşit var. Benim kullandığım iphone yazılım benzeri olan. Kamerası haricinde (kamersı haricinde )Telefondan hiç bir şikayetim yok. Tavsiye ederim.