Jump to content

Ams ile Tv Programı

Recommended Posts

Bu iş için HTML bilgin olması lazım, tek tek tv kanallarının içinden gömülü player kodlarını alıp kendi html sayfalarına eklemelisin ve onuda Web nesnesi ile AMS'de göstermelisin.

Bu iş için HTML bilgin olması lazım, tek tek tv kanallarının içinden gömülü player kodlarını alıp kendi html sayfalarına eklemelisin ve onuda Web nesnesi ile AMS'de göstermelisin.

bunu yaPaBilirim Sadece Bana AIO da nasıl yerleştirecem bilmiyom :)

Usta HTML dosyanı kaydettikten sonra Docs klasorunun içine atacaksın ve Projene bir adet Web nesnesi qttemphp3136.png yerleştireceksin. Sonrada Web nesnesine html dosyanın yolunu göstereceksin.

qttempuh3136.png

Usta HTML dosyanı kaydettikten sonra Docs klasorunun içine atacaksın ve Projene bir adet Web nesnesi qttemphp3136.png yerleştireceksin. Sonrada Web nesnesine html dosyanın yolunu göstereceksin.

qttempuh3136.png

Abicim Senden Bi Ricada Bulunsam.

Nasıl Bi Sayfa HazırLasam Diye aklıma bi Proje Gelmedi Sana Zahmet bi APZ dosyası hazırlarmısın Tv kanallarına uygun olacak şekilde yerleştirmesini Felan ben yaparım Artık.

Seni rahatsız EDiyorum Kusura baKma :$

benim bir sorunum var ben bir katılımsız aio su hazırladım. programları seçip diğer sayfaya geçtiğimde önceki seçtiklerimide kurmak istiyorum. yani ayni wpi deki gibi bütün sayfalardakini seçip sonra tek seferde kurulum butonuna tıklatarak kurmasını istiyorum. bunu nasıl yapabilirim.

yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

shmd daha önce böyle bir isteği olan bir arkadaş için ihazırladığım projeye bakabilirsin:

http://www.tamotomatik.org/dosya/coklusecim2.zip[/CODE]

Abicim Senden Bi Ricada Bulunsam.

Nasıl Bi Sayfa HazırLasam Diye aklıma bi Proje Gelmedi Sana Zahmet bi APZ dosyası hazırlarmısın Tv kanallarına uygun olacak şekilde yerleştirmesini Felan ben yaparım Artık.

Seni rahatsız EDiyorum Kusura baKma :$

Senin içinde bir örnek hazırladım serhat buyur:

[CODE]http://www.tamotomatik.org/dosya/embed.zip[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...