Jump to content

Ams Projemin Kapatılmasını Engellemek

adamim5
 Share

Recommended Posts

Selemunaleykum arkadaşlar ben kendi cafemde kullanmak üzere küçük bir programcık hazırladım fakat müşteriler bilp bilmeden programı kakpatıyorlar.ben programın kapanmaması icin gizle seçeneğini de seçtim ama ne fayda .sizlerden isteğim bu programı kapatılmaması veye kapatılsa bile yeniden çalışması iiçin bir cod veya yöntem var mı onu öğrenmek istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim ...

NOT : İLK AMS DENEYİMİMİM ANLICAĞINIZ FAZLA USTA DEĞİLM !

Bu bana teoride imkansız gibi geliyor. Aklıma gelen tek şey bir programcık daha yapıp onun timer evresine 1. programın kapandığında tekrar açtırmasını sağlayacak kod yazılabilir, başka bir yol olduğunu sanmıyorum.

[quote name='KintaRo' date='08 Mart 2011 - 22:00 ' timestamp='1299622241' post='976744']
Bu bana teoride imkansız gibi geliyor. Aklıma gelen tek şey bir programcık daha yapıp onun timer evresine 1. programın kapandığında tekrar açtırmasını sağlayacak kod yazılabilir, başka bir yol olduğunu sanmıyorum.
[/quote]

ABİ SANA ZAHMET BİR YARDIMCI OLSAN YAPTIĞIM BİR KISAYOL ÇUBUĞU GİBİ EKRANIN SAĞ TARAFINDA ÇALIŞIYOR MÜŞTERİLER FİLMLERİN DİZİLERİN VS HERŞEYİN KISAYOLUNU ORDAN TIKLAYIP BAKIYORLAR.YALNIZ CAFEPLUS PROGRAMI KİLİTLENİNCE BENİM PROGRAMI KAPATIYOR.AMA FİLTRELERİ FALAN KAPATMIYOR.EĞER MÜMKÜN OLMASA ONLARDA KAPANIR DİYE DÜŞÜMÜYORUM.ABİ YA PROGRAMI KAPANMMASI İÇİN KORUMA VEYA KAPANSA BİLE BAZI PROGRAMLAR GİBİ TEKRARDAN ÇALIŞMASI İÇİN BİR YOL GÖSTERİN LÜTFEN !!!

Burda AMS'den bahsediyoruz, AMS diğer programlama dilleri ile aynı değil. Cafeplus sanırım Delphi ile yazılmıştı Delphi gibi diller gelişmiştir ve hemen hemen herşey mümkün ama AMS ile nasıl olur bilmiyorum.

@adamim5

Bunun olması mümkün değil bende cafeplus lisanslı kullanıcısıyım yaptığım birçok programı bu nedenle masalarda kullanamıyorum akınsoftla bizzat görüştüm ilgileneceklerini ve bir güncelleme ile halledeceklerini söylediler ama tabii bir güncelleme falan çıkarmadılar, eğer lisanslı kullanıcı değilsen ücretsiz olan handycafe yi kullanabilirsin onun client ayarlarında masa açılırken çalışacak program ekleyebiliyorsun.

[quote name='egemynet' date='09 Mart 2011 - 09:07 ' timestamp='1299662249' post='976887']
@adamim5

Bunun olması mümkün değil bende cafeplus lisanslı kullanıcısıyım yaptığım birçok programı bu nedenle masalarda kullanamıyorum akınsoftla bizzat görüştüm ilgileneceklerini ve bir güncelleme ile halledeceklerini söylediler ama tabii bir güncelleme falan çıkarmadılar, eğer lisanslı kullanıcı değilsen ücretsiz olan handycafe yi kullanabilirsin onun client ayarlarında masa açılırken çalışacak program ekleyebiliyorsun.
[/quote]

çok çok sağolun cevap yazan herkese teşekkür ederim ama ben bir yolunu bulmam lazım ..emeklerineze sağlık. selametle

[quote name='egemynet' date='09 Mart 2011 - 17:41 ' timestamp='1299693077' post='977195']
Eğer bulurda paylaşırsan tüm kullanıcılar yararlanırlar
[/quote]
MUHAKKAK PAYLAŞIRIM ..HAYIRLISI

[color="#0000FF"][b]KintaRo[/b][/color]> [b][color="#FF0000"]Sürekli büyük harfle yazıyorsun, Önceki yazdığını görmezden geldim ben küçülttüm harfleri ama artık yeter. Uyarı aldın.[/color][/b]

[quote name='adamim5' date='09 Mart 2011 - 18:01 ' timestamp='1299694267' post='977209']
MUHAKKAK PAYLAŞIRIM ..HAYIRLISI

[color="#0000FF"][b]KintaRo[/b][/color]> [b][color="#FF0000"]Sürekli büyük harfle yazıyorsun, Önceki yazdığını görmezden geldim ben küçülttüm harfleri ama artık yeter. Uyarı aldın.[/color][/b]
[/quote]

Abiciğim birincisi ben büyük harf uygulaması nedir bilmiyorum. ne anlama geldiğinide bilmiyorum.ha eğer bir hatam varsa birincisinde söyle ki bileyim kendimi düzelteyim. tamamen bilmeden rencide içerik olmadan yazdım.ama senin kırmızı puntularla yazman kanımca biraz rencide edici. selametle

İşte yanlışınız burda. İnternet ortamında bir platforma girdiğiniz zaman direk işinizi halletmeye çalışıyorsunuz. Önce bir bakın "buraya girdik ama aceba kurallar nedir? neler yapmalıyız neler yapmamalıyız?" diye bir sorun önce kendinize. Hem forum ana sayfasında hemde tüm sayfaların en üstünde [tnctr='topic/872-tnc-tr-forum-forum-kurallary/']Forum Kuralları[/tnctr] diye bir bölüm var. Hiç girip okudunuz mu? Burası 400bin kullanıcılık bir platform. Öyle istediğimiz gibi davranımıyoruz maalesef. Kurallar uyulmak için vardır. Şimdi kurallara bir göz atalım:

[font="Courier New"][size=4][b][color="#003300"]TnC[/color]-[color="#CC0000"]TR[/color] Forum Kuralları [/b] [/size] [/font]

[color="#FF0000"]10. [/color] Mesaj yazarken, okunması ve anlaşılmasının kolay olması açısından, büyük-küçük harf ve yazım kurallarına dikkat etmelisiniz. Büyük harflerle yazmanın net kullanıcıları arasında bağırmak anlamına geldiğini unutmayın! Mesajın veya başlığın tamamını büyük harflerle yazamazsınız. İstisnai durumları hoş görmek yönetimin insiyatifindedir.

Yani "beni rencide ediyorsun" diyorsun ama sen ilk mesajından beri bize bağırıp çağırıyorsun. Kurallarımıza göre bunu biz bu şekilde algılıyoruz ki Foruma ilk üye olurken sözleşme sayfasında "eğer üye oluyorsanız tüm kuralları kabul etmiş sayılırsınız" şeklinde bir ibare olduğuna göre bu kuralları kabul etmişsiniz ve uymanız gerekiyor ama nerde... Ayrıca şu kuralada bakalım:

[color="#FF0000"]3. [/color] Aynı mesajı bir defadan fazla gönderemezsiniz. Üst üste birbiriyle ilişkili birkaç mesaj gönderemezsiniz. Mesajınıza ekleme yapmak için "edit" butonunu kullanmalısınız. Konunuzu yukarı çıkarmak için konu içinde Bulunan "Konuyu Yukarı Çıkar" butonunu günde 1 kereye mahsus olmak üzere kullanabilirsiniz. Bunun insiyatifi yönetimdedir.

Yani gondermiş olduğunuz son iki mesajlada bu kuralı ihlal etmişsiniz. Lütfen önce kendimize bakalım, daha sonra başkalarında yanlış arayalım.

İnternet ortamında olduğumuz için söylüyorum allah hepimizi ıslah etsin nefsin ve şeytanın vesveslerine kapılıpta fevli karar vermekten korusun.Uzatmanın gereği yok.Size üye çok bana site çok daha öğretici daha faydalı münakaşalarda ve platformlarda buluşmak ümidiyle.selametle''Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum ''Hz Ali R.A

Edited by adamim5