Jump to content

Win Locker Şifreleme Programı Yardım

ozankayya
 Share

Recommended Posts

slm arkadaşlar ben pc ye win locker diye bir şifreleme programı kurdum şimdi sosyalar şifrelendi ama programın lisansı bitti şifrelenen dosyaları bulamaıyorum onlara nasıl ulaşabilirim çok önemli bilgiler vardı onları nasıl kurtaracağım bir önersi olan varmı Edited by ozankayya

[quote name='HakanAlbayrak' date='15 Mart 2011 - 09:16 ' timestamp='1300181167' post='980760']
[b][color="#FF0000"]Proğramı Revo Uninstaller Gibi Proğramla kökden Kaldır.Tekrardan kur yada yapamıyorsan hangi Proğram ile Şifrelediği söyle Tam olarak Sürümünü falan yaz ona uygun Crack Serial arıyalım.[/color][/b]
[/quote]

programın adı my win locker die bi program ekran resimlerini attım burdan bak istersen.
PROGRAMIN ADI VE SÜRÜMÜ MY WİNLOCKER 3.1.101.0

ekran görüntüleri link: http://img585.imageshack.us/i/balksz3kopyala.jpg/

Benim bilgisayarım Acer Aspire 5738 G. Laptop
Ve bilgisayarı aldığımda My Win Locker programı kendinden yüklüydü. Yo-Safe diye bir eklentiside var. 1,97 GB Sanal Hard Disk oluşturuyor.
İkiside tam sürüm ve güncel. Eğer işe yarıycaksa benim .exe dosyasını atayım sana :)

[quote name='inferno3152' date='15 Mart 2011 - 22:13 ' timestamp='1300227807' post='981301']
Benim bilgisayarım Acer Aspire 5738 G. Laptop
Ve bilgisayarı aldığımda My Win Locker programı kendinden yüklüydü. Yo-Safe diye bir eklentiside var. 1,97 GB Sanal Hard Disk oluşturuyor.
İkiside tam sürüm ve güncel. Eğer işe yarıycaksa benim .exe dosyasını atayım sana :)
[/quote]
bende aynı programı kullanıyorum ama işte benimki lisanslıydı şimdi satın al diyo bilmem ki olurmu öyle bi denesek mi

[quote name='ozankayya' date='16 Mart 2011 - 00:19 ' timestamp='1300228151' post='981306']
bende aynı programı kullanıyorum ama işte benimki lisanslıydı şimdi satın al diyo bilmem ki olurmu öyle bi denesek mi
[/quote]

x86 ve x64 için ayrı ayrı klasörler var. Senin hangisi ?

-----------------

Şimdi baktım.
3.1.76.0 sürümü.
En güncel sürümü diyor.

Edited by inferno3152

[quote name='ozankayya' date='16 Mart 2011 - 00:32 ' timestamp='1300228921' post='981317']
ikiside var bende upload et bi zahmet indireyim
[/quote]
http://www.upload.gen.tr/d.php/www/qbtp1gqs/MyWinLocker_3.rar.html
x86 ve x64 .exe dosyalarını yükledim. İnşallah olur :)