Jump to content

[Alınık] Android+Htc,samsung

By_EKReM
 Share

Recommended Posts

[b]Arkadaşlar hepinize kolay gelsin. Herkese hayırlı satışlar. Şu sıralar bir ürün alıcam. HTC ve samsung'a bakıyorum genelde. İsediğim özellikler şunlar :

-Android veya WM işletim sistemi(android tercihimdir)
-İşlemci hızının yüksek olması gerekiyor, bana kalsa en düşük 1 ghz ama istediğim fiyata zor biraz.
-Dokunmatik ve ekranında multitouch olması lazım.
-Ekran renk kalitesi iyi.
-garantisi devam etmesi lazım.
-wifi-3g-bluetooth ıvır zıvır kesin olcak.
-Ha birde kredi kartına taksit imkanınız olursa süper olur.
-Maximum param 600 TL dir.

çok mu şey istedim ne?

Neyse bu özellikli ürünlere uzun süredir bakıyorum. Yoksa Galaxy mini alıcam, fiyatı 479 lira.galaxy mininin özellikleri de mağlum :( . Benden çıkacak maximum para bu kadar. Elinizdeki ürünleri pm ya da burdan gönderirseniz umarım anlaşırız.

Nakit ödeme yapmam zor ama çok iyi bir ürün olursa nakit bulmaya da çalışırım. [/b]

dostum bu ozellıklerde turkıyede bulman ımkansız eger yurtdısında tanıdıgın warsa onlara aldırabılırsın getırırken de getırırler 600 tlye guzel bır androıd yada wm ısletım sıstemlı olabılır.ama eger dusunursen samsung omnıa hd alıp bı hx-v11 işletim sistemi yükleyebilir hızını da 1 ghz'ue cıkarabılırsın ki benım de yapmak ıstedıgım seylerden bırıde bu EGER YURTDISINDAN SIPARIS ETTIGIM SAMSUNG GALAXY S TELEFONUM GELMEZSE :D

[quote name='daywalker_1538' date='15 Mart 2011 - 02:07 ' timestamp='1300155476' post='980714']
dostum bu ozellıklerde turkıyede bulman ımkansız eger yurtdısında tanıdıgın warsa onlara aldırabılırsın getırırken de getırırler 600 tlye guzel bır androıd yada wm ısletım sıstemlı olabılır.ama eger dusunursen samsung omnıa hd alıp bı hx-v11 işletim sistemi yükleyebilir hızını da 1 ghz'ue cıkarabılırsın ki benım de yapmak ıstedıgım seylerden bırıde bu EGER YURTDISINDAN SIPARIS ETTIGIM SAMSUNG GALAXY S TELEFONUM GELMEZSE :D
[/quote]
[b]omnia HD ye baktım da almadım bilerek. HTC desire arıyorum ben :)[/b]

[quote name='Erkut' date='15 Mart 2011 - 07:14 ' timestamp='1300173891' post='980732']
By_EKReM kardeş. Size işlerinizde başarılar dilerim !
[/quote]
[b]Bende sana başarılar dilerim.[/b]

[quote name='Rawen' date='15 Mart 2011 - 07:31 ' timestamp='1300174912' post='980737']
bende az kullanılmış htc tattoo var 450 tl ye satarım çok şahane bir cihaz ben modem olarak kullanmak üzere almıştım kullandımda şimdi dahili 3g modemi olan bir netbook aldım.
[/quote]
[b]tattoo kçük dostum. Biraz daha büyüklerine bakıyorum[/b]

[quote name='typen' date='15 Mart 2011 - 08:03 ' timestamp='1300176795' post='980742']
Bende Xperia X10 var.Vatan bilgisayardan aldım 2 aylık cihaz. 900 tl ye vericem.
[/quote]
[b]xperia çok uyguna da buldumda çok sarmadı beni ya. Birde multi touch yok dıye bılıyorum. ve daha uygun fiyata buldum ama almadım.[/b]

[b]Yokmu desire satan ?[/b]