Jump to content

Katılımsız Muvee Reveal 8.0.1.17654 (Build 2421)


casira
 Share

Recommended Posts

[center][b][size="4"][color="#000000"] [img]http://img109.imageshack.us/img109/7617/muveereveal8.jpg[/img][/color][/size][/b]

[b][size="4"][color="#000000"]Katılımsız muvee Reveal 8.0.1.17654 (Build 2421)[/color][/size][/b]


Dijital fotoğraf makineleri ve video kameralar artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Hem boyutlarının küçülmesi hem de daha makul bir fiyat seviyesine gelmesi bu ürünlere olan talebi arttırıyor. Artık daha kolay bir şekilde bu aygıtlarla çekilen görüntüleri bilgisayara aktarıp üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabiliyoruz.

Programın içine aktarılan görüntüler bir klasör içinde toplanıp burada çeşitli değişiklikler yapılabilir. Oluşturulan yeni görüntüleri arkadaşlarınızla paylaşabilir ve yüksek kalitede sıkıştırılmış DivX biçimine dönüştürebilirsiniz.[b]Özellikleri:[/b]

muvee Reveal DivX Edition, anılarınızı saklayıp, bir ev film koleksiyonu oluşturmanızı sağlamaya yarayan video düzenleme programıdır.

Sadece birkaç dakika içersinde video, fotoğraf, müzik gibi dosyaları kolay bir şekilde programın içine alıp, buradan film izlenecek şekilde DivX biçimine dönüştürebilir.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Add Photo’ya tıklayıp, bilgisayardan, kamera, fotoğraf makinesi, web kamera ve shwup (resim ve video yüklemesi yapılabilecek bir site) üzerinden resim ve video ekleyip, ’styles’ kısmından tarz seçip (efektler), çalışmalarınızı daha hoş ve renkli hale getirebilirsiniz. Videoya sağ tuşla tıkladığınızda videoyu öngörünüm olarak izleyebilir ve video üzerinden anlık resim (ekran görütüsü yakalama) alabilirsiniz.

Ayrıca film için başlık eklenip, önemli ya da vurgulanacak noktalar belirlenebilir. Çalışmanızı sayfa içinde yer alan video oynatıcı sayesinde izleyebilir ve müzik ekleyebilirsiniz.

‘Personalize’ kısmı içinde genel ve ince ayarlar yapılabilir. Örneğin, animasyon tarzı, başlık, yazı tipi, arkaplan, hareket efekti olarak müzik, video seçimi gibi ayarlar yapılabilir.

‘Share muvee’ kısmı tıklanıldığında oluşturulan dosyayı web’e (shwup.com’da çevrimiçi özel albüm oluşturabilir. Kişisel bilgi ve e-posta adresi girilip ücretsiz hesap açılabilir), DVD, bilgisayar, HD ya da cep bilgisayarı gibi ortamlara paylaşabilirsiniz.

DVD’ye tıkladığınızda DivX home Theater, DivX HD 720p, 1080p seçimleri yapılabilir. İsterseniz bilgisayara kaydedebilir ve kayıt türü olarak DivX seçilip, çözünürlük (640*480 gibi) değiştirilip HD (Yüksek Çözünürlüklü) kalitesinde (video olarak 1920*1080, 30.00 fps) kaydedilebilir. 320*240 DivX çözünürlük cep telefonları için kaydedebilir.

[b]Destelenen Dosya Biçimleri:[/b]
Video: DIVX, AVI, DV-AVI, WMV, ASF, MOV, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, 3GP. Resim: JPEG, PNG, GIF, BMP, TIF. Müzik: MP3, WMA, AAC, WAV.[b]Çıktı Türü Video:[/b]

DIVX (Home Theater, Mobil profil, HD 720p profil, HD 1080p profil)

[img]http://i.imgur.com/zunvc.jpg[/img]

:download1:

[code]http://www.multiupload.com/7584Q3JMRV[/code]
Masaüstüne kısayol atar.
Boyutu: 79.35 MB
Xp 32 bit ve Win 7 64 bitte denendi.
[/center]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...