Jump to content

Vmware 7 - Acronis True Image Programı Yardım...

thafra
 Share

Recommended Posts

İyi akşamlar arkadaşlar; VMware Workstation programıyla sanal bir pc kurdum bu pcdeki windowsu acronis true image ile imagesini alıp sanal olmayan pce kurma sansım varmıdır? bilen arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim.. Kolay gelsin herkese

[quote name='nano68' date='08 May 2011 - 18:36 ' timestamp='1304879793' post='1007260']
bi sistem kur sonra vmware toolsu kur dosyayı sanal sistemin üzerine bırak
[/quote]

Ama arkadaş sanal imajını gerçek makineye kurmak istiyor? :)

İstemiş olduğu şeyi yapman mümkün biraz anlatmayı deneyim ;
Alacağın imajı ikinci bir diske kaydettirebilirsin veya usb diskine kayıt ettir. Sonra almış olduğun imajı istediğin bilgisayara yükle...
Denenmiştir...
Sana sorun ise tam olarak ne yapmak istiyorsun. Bunu söylersen daha çok yardımcı olabiliriz.

Bana biraz fazla derin düşünüyorsunuz gibime geliyor :) arkadaşlar sorduğum çok uçuk birşey değil sadece sanal pc de sistemi kurup image alıp sonra normal pc ye kurmaktı. rulman babacan image aldım sana güvenerekten deniyeceğim kardeşim. İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim..

arkadaşlar gerçekten abartılacak birşey olmadığı gibi normal sistemden farkıdı yok. Amma Ben Sanalla uğraşmam diyorsan istanbul nun bir konusu vardı oda kolay bir yöntem vhd oluşturatak yapıyorsun ondada...istersen bir onu araştır sanal hdd üzerinde fiziksel bilgisayarında yapıyorsun ayarları...

• 1 ay sonra...

olmaz arkadaşım, neden olmaz onu da söyleyeyim, ağ bağdaştırıcılarında birsürü sorun olacak, usb'lerinde ayrıca.. ayrıca ekran kartı driver'ın da sorun çıkartacak(denenmiştir).. hepsini çözebilirsin, ve ben çözdüm,, ama boşuna bi uğraş, sonunda elinde yamalıklı don kalıyor. temiz bi sistemini kur, sonra sanalla fantazilerini yaparsın. bende 12 tane sanal pc var. kafama göre takılıyorum,,

[b]İstediğin şey mümkündür.Sanalda Acronis İle imajını al sonra kurmak istediğin makineye acronis true imaje 10 ile başlangıç cdsi ile boot yap ancak recovery yaparken Universal Restore altında Use olmasına dikkat et driverleri kurmasın.Sadece senin driver kurma ile ilgilenirsin.Sorun olursa yin eyardımcı olmaya çalışırım.

Saygılarımla...
[/b]