Jump to content

Bir Şarkı Var Ama Bulamadım (Buradan Bulabilirsin)

BuRak2677
 Share

Recommended Posts

[center]Arkadaşlar bu bi çok inasnın bir çok kez başına gelebilir.
Bir müzik duyarsınız radyoda tv de yada bi sitede fakat adını bilmeyebilirsiniz yada eskiden dinleyip şimdi bulamadığınız müzikler
olabilir bu benimde bir kaç kere başıma geldi ve şimdide başıma geldiği için bu konuyu açıyorum ama :

Forumda bir çok bulamadığım müzik , bu şarkı aranıyor vs. gibi başlıklar oluyor
ve forum kirleniyor.Bulamadığımız müzikleri tek bi konu altında ararsak sizcede daha iyi olmaz mı ?

Yeni konu açmak yerine bu sabit konuya bir mesaj atsak bence daha iyi olur diye düşündüm .

ve Sevgili yöneticilerimizinde forumun yararı adına açtığım bu konuyu sabitlemelerini rica ediyorum ..
ve bundan sonra aranan müzikler yeni konu açarak değilde bu konu üzerinden yeni mesaj atarak aransın
ve eski konulardaki mesajlar bu konuya eklensin yada o mesajlar silinsin .
ve hala da yeni konu açan olursa o konu çöp kutusuna taşınsın

Evet arkadaşlar aradığım müzik bu videoda var ama ismi bu olmasa gerek bunu remix yapmışlar sanırım .
Parçanın adı ne acaba ? Sanırsam Ayna programının Afrika ülkelerindede çalıyordu .

[media]http://www.youtube.com/watch?v=rLyMDGvquyY&feature=player_embedded[/media][/center]

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar çok güzel bir şarkı var ama adını bilmiyorum sanırım türk sanat müziği yaklaşık 50 saniye söz falan yok enstrüman olduğu için bulamadım lütfen yardım ..

[code]https://rapidshare.com/files/598015755/demo.mp3[/code]