Jump to content

Bu Sistem Windows 7'yi Rahat Kaldırırmı.

Tegmen-BehzatÇ
 Share

Recommended Posts

eskide bişey vardı adamlar pc alırdı adama sorarlardı pcn nasıl pentium4 işlemci der kendini kabartırdı :)komşuda pentium d 3.20 işlemci yazılımsal çift çekirdek var inanın core 2 duo dan daya iyi performan veriyor oyunlarda gta4 eflc oynuyoruz tık yok 3gb ramı var ekran kartıta nvidia 8800gt enson ayarda oynuyor ben core 2duo kötülemiyorum sadece demeler ve pc çok hızlı açılıyor onun nedenini bilmiyorum 10 saniyede pc açılıyor işlemciylemi alakalı acaba

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

[quote name='ILGIN' date='16 May 2011 - 14:47 ' timestamp='1305546464' post='1011687']
eskide bişey vardı adamlar pc alırdı adama sorarlardı pcn nasıl pentium4 işlemci der kendini kabartırdı :)komşuda pentium d 3.20 işlemci yazılımsal çift çekirdek var inanın core 2 duo dan daya iyi performan veriyor oyunlarda gta4 eflc oynuyoruz tık yok 3gb ramı var ekran kartıta nvidia 8800gt enson ayarda oynuyor ben core 2duo kötülemiyorum sadece demeler ve pc çok hızlı açılıyor onun nedenini bilmiyorum 10 saniyede pc açılıyor işlemciylemi alakalı acaba
[/quote]
[b]Pentium D ler zaten çok iyi işlemciler. [/b]

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...