Jump to content

Windows7 Sp1 Update Paketi Aralık 2013

Share

Recommended Posts

• Editor

[quote name='Yaşar' date='11 August 2011 - 21:58 ' timestamp='1313089099' post='1061146']
Update Ağustos paketi indirirsek temmuz olanı indirmemize gerek yok degilmi
bu paket yanlız 32 bit mi. yoksa 32 64 ikiside varmı ?
[/quote]
Bu paket sp1 den sonra cıkan tüm updateleri hem x86 hemde x64 içerir önceki güncellemeleri indirmenize gerek yok updatelerin en son hali
Ayrıca bu paket te bayağı bir alternatif var cmd ekranında acıklama var isteyen istediği sürüme update entegre edebilecek isteyen aio (9in1)yapabilecek isteyen güncellemeleri online kurulu sisteme entegre edebilecek tüm seceneklerde iso dosyası hazır olarak gelecektir ayrıca pakette kb 971033 nolu güncellemeler de var kurdurmak istemeyen cıkarabilir

bu verdiklerini pre-activation_kit_v2.7.5 in yeni versiyonu ile aıo dvd yapayımda her yüklemede updateden kurtulayım bari
ellerine saglık çok teşekkürler

pre-activation_kit_v2.7.5 ile AIO dvd yaparken
Windows6.1-KB2533552-x64
Windows6.1-KB2533552-x86
güncellemeleri dvd imajına ye eklenirken tata oluştu (Eklenmedi)
bende paketten çıkarıp ole ekledim agustos paketini
kurulum yapıp deneyecegim bakalım nasıl olacak

[warning][color="#0000FF"][b]DİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine [img]http://i.imgur.com/3XtEI.png[/img] Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Düzenleyiniz.[/b][/color][/warning]

Edited by Yaşar
flood mesajlar birleştirildi

• Editor

Bahsettiğin güncellemeler dism ile entegre olmaz online kurman lazım paketin içinde o güncellestirmeler var ama hangi cmd yi secersen sec komutla o güncellemyi sildiriyorum
verdiğim pakette aio yapmak için düzenleme var niçin baska bir programla aio yapmaya calısıyorsun

Edited by by_köylü

• Editor

[quote name='ararat1824' date='12 August 2011 - 01:16 ' timestamp='1313100982' post='1061261']
Ben şahsen olayı tam anlamadım SP1 den sonraki tüm güncellemeler tek paketi hangisi mesela ? ayrıca bunu formattan sonra kursak olurmu ?
karma ve bazılarıda sanki aylık verilmiş onu anlamadım
[/quote]
Pakette formatten sonra kurmak için online.cmd dosyası var onu calıstırdınmı online olarak kurabilirsin pakette gerekli tüm güncellemeler hemx64 hemde x86 için mevcuttur

bu işlem kaç dk sürüyor ben 1 saat beklıyorum ama sankı hep aynı işlemleri tekrarlıyor gibi birleştir kullandım dvd'ye 86 dosyalarını attım dvd1'de 64 bit dosyalarını attım bir hata yaptigımıda zannetmıyorum bir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

• Editor

[quote name='Ond3rkor' date='12 August 2011 - 18:17 ' timestamp='1313162237' post='1061567']
bu işlem kaç dk sürüyor ben 1 saat beklıyorum ama sankı hep aynı işlemleri tekrarlıyor gibi birleştir kullandım dvd'ye 86 dosyalarını attım dvd1'de 64 bit dosyalarını attım bir hata yaptigımıda zannetmıyorum bir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..
[/quote]
Problem yok su anda 9 tane sürüme heralde aynı işlemler uygulanacak iso dosyası hazırlanacak ve cmd kendiliğinden kapanacaktır müdahele etme 2 saatten fazla sürer

arkadaşın agustos paketi ile dvd aıo yaptım benim makinamda. uzun sürdü biraz 90 dakka kadar
ama oldu. kurdum denedim 6 update paketini olnine alması gerekiyor galiba. tekrar aldı update bitti
teşekkürler by köylü emegin için

• Editor

[quote name='lebuda' date='13 August 2011 - 00:31 ' timestamp='1313184667' post='1061856']
arkadaşın agustos paketi ile dvd aıo yaptım benim makinamda. uzun sürdü biraz 90 dakka kadar
ama oldu. kurdum denedim 6 update paketini olnine alması gerekiyor galiba. tekrar aldı update bitti
teşekkürler by köylü emegin için
[/quote]
kötü yazılım temizleme aracı KB971033 ve KB2533552 nolu güncellemeler cıkması lazım sadece diğerleri isteğe bağlı olabilir hanginler cıktı sende

• 4 hafta sonra ...
  • Editor

[quote name='karadeniz' date='12 September 2011 - 15:03 ' timestamp='1315829035' post='1078117']
by_köylü eylul güncelleştirmeleri dahil paketi yenilemeniz mümkü mü?
[/quote]
Pakete eylül güncellemeleri dahil edilerek yenilenmiştir

Edited by by_köylü

• Editor

Arkadaşlar eylül ayı paketinde biraz değişiklik yaptım daha önceki paketlerde dosyalar C sürücümüzün içine çıkıyordu biraz karışık oluyordu bu pakette dosyalar C dizininde TEST isimli klasöre çıkıyor sizi yanıltmasın kullanım aynı sadece C/TEST klasörüne tüm dosyaları topladım

• Editor

[quote name='yumatdeym' date='16 September 2011 - 09:19 ' timestamp='1316153961' post='1080373']
Teşekkürler...
Tüm entegrasyon başarılı yalnız, eylül kötü amaçlı yazılımları temizleme aracını entegre etmiyor mudur nedir, windows'u kurduğumda tekrar çıkıyor.
[/quote]
Kötü yazılım temizleme aracı entegre olmuyor bu yöntemle ama ben her pakete koyuyorum tüm güncellemeler bulunsun diye elle veya online cmd ile entegre işleminde kullananlar için lazım oluyor

• 4 hafta sonra ...

[quote name='köylü' date='16 September 2011 - 06:31 ' timestamp='1316154694' post='1080377']
Kötü yazılım temizleme aracı entegre olmuyor bu yöntemle ama ben her pakete koyuyorum tüm güncellemeler bulunsun diye elle veya online cmd ile entegre işleminde kullananlar için lazım oluyor
[/quote]

Köylü arkadaşım son paketi indirdim ayrıca yeni çıkan güncellemeleride ekledim birleştir.cmd yi çalıştırdım sanalda denedim 50 güncelleme yeniden çıktı explorer 9 ise hatalı hiçbir resim çıkmıyor neden böyle oldu acaba?

• Editor

[quote name='C@NgO' date='14 October 2011 - 14:26 ' timestamp='1318591560' post='1094817']
Köylü arkadaşım son paketi indirdim ayrıca yeni çıkan güncellemeleride ekledim birleştir.cmd yi çalıştırdım sanalda denedim 50 güncelleme yeniden çıktı explorer 9 ise hatalı hiçbir resim çıkmıyor neden böyle oldu acaba?
[/quote]
Birleştir cmd nin süresi yaklaşık 3 saattir entegre işlemi sende bu kadar süre sürmemiştir muhtemelen bir yerde hata yapmıssındır hem x86 hemde x64 orjinal kurulum dosyalarını belirtilen klasöre cıkartıp cmd yi calıstırdı isen hata yapma olasılığı yoktur hardiskte yeterli alan olup olmadığını kontrol et ve tekrar dene

[quote name='köylü' date='14 October 2011 - 12:33 ' timestamp='1318595619' post='1094867']
Birleştir cmd nin süresi yaklaşık 3 saattir entegre işlemi sende bu kadar süre sürmemiştir muhtemelen bir yerde hata yapmıssındır hem x86 hemde x64 orjinal kurulum dosyalarını belirtilen klasöre cıkartıp cmd yi calıstırdı isen hata yapma olasılığı yoktur hardiskte yeterli alan olup olmadığını kontrol et ve tekrar dene
[/quote]
Bende çok daha uzun sürdü 6-7 saat ortalama ..Hd te 96.6 gb boş alan mevcut x86 ve x64 bit dosyalarını belirtilen dvd ve dvd1 klasörlerinede çıkarrtım işlem sonucunda ıso dvd oluştu ancak sanalda kurdum ve güncellemelerin eklenmemiş olduğunu gördüm ...

Edited by C@NgO