Jump to content

Amam Dikkat!dolandırıcı Var!

Taytanix
 Share

Recommended Posts

[b][font="Georgia"]Geçen Gün Telefonu Biri Aradı ve Emniyet Müdürlüğünden Aradıgını ve Komiser Oldugunu Söyledi.Arakadan Sesler Falan Geliyor Sözde Komiser Ya :D

Telefonumun Kimliği Kopyalayan Birinin Oldugunu ve Sürekli Karakolu Aradıgını Söyledi..
Tabi Bende Şaşırdım Bir Banka Hesap Numarası Verdi ve 350TL Yatarmam Gerektiğini Söyledi..
Ben Pek İnanmadım Ama Hazırlanıyordum Tabi Telefonuma Bir Baktım Mesaj Geldi..Emniyet Amirliğinden..
[color="#FF0000"]Size Kendini Polisiz Diye Tanıtan ve Banka Hesap Numarası Verip Para Yatırmanızı Bildiren Kişilere [/color][color="#FF0000"]İnanmayın!Unutmayın Hiç Bir Polis Sizden Böyle Bir Şey İstemez[/color] Gibi Bir Mesaj Geldi..
Bende Yatırmaktan Vazgeçtim..

Sizinde Başınıza Böyle Şeyler Geldiyse Buraya Yazabilirsiniz.Ayrıca Size Mesaj Gelsede Gelmesede Kanmayın Herkeze..
[/font][/b]

Edited by Taytanix

[quote name='pcmemo' date='18 May 2011 - 18:02 ' timestamp='1305734530' post='1012985']
Az akıllı olan vatandaş polisin cepten para isteyemeyeceğini bilir :D
[/quote]

[b][font="Georgia"]ama çok gerçekci konusuyo adam ciddi ciddi polis sanıyon valla. :D[/font][/b]

Geçende kadının birini aramış ben emniyet amiriyim demiş Allah'ın malı.
Yahu insan düşünür, bir insanı polis neden arasın, polis aradı emniyet amiri neden arasın, emniyet amiri aradı niye hesaba para istesin?
Polis sizi en fazla gelir evinizden alıp götürür, o da merkeze götürür.Telefonu arama neymiş ya -_- :nea:

ilk gelen mesaj:
Tebrikler Hes TeknolojidenBUYUK TAKIMIN TARAFTAR FORMASINI HEDİYE KAZANDINIZ Hediye FORMANIZI almak iÇin HEMEN ARAYIN 0216 305 4 111
Sonrasında:(polisten):
Sizi arayan veya mesaj göndererek cesitli hediyeler kazandığınızı bildirenleri aramayınız.kredi kartı veya kişisel bilgilerinizi vermeyeniz

*Bizzat başıma geldi...........
Not:Büyük harf kullanmamın sebebi mesajı olduğu gibi yazmamdır.

**Bunu nasıl şikayet edebilirim?
Düzenleme Nedeni:Yazım yanlışı

Edited by nano68

[b][font="Georgia"][quote name='cumman' date='18 May 2011 - 18:50 ' timestamp='1305737400' post='1013017']
Komserin kendisi kapiya gelse yine para verilmez. Saf olmayin bu kadar.
[/quote]

valla sözüm polis içinde değildir ama bizim bi komşu vardı adamın annesi babası falan ölmüştü ve adam polislik sınavını kazandı polis oldu adam 2senede 3 katlı bina dikti adam polisin aldıgı maaş belli gerisini siz çıkarın artık.[/font][/b]