Jump to content

Laptop Tavsiyesi

Share

Recommended Posts

[size="4"][font="Verdana"]Değerli Kardeşlerim,Çok Değerli Bir Büyüğümüze İleriye Yönelik iyi Bir Laptop Almak İstiyoruz...
Gerek Grafik,Gerek Performans Olarak iyi Bişey olsun dediler,Samsung Marka Laptoplar Bugünlerde Popüler,baktım bir kaç modele,kararsız kaldım...
önerilerinizi bekliyorum tşkler...[/font][/size]

ASUS K53SJ-SX075V i7 2630QM 2.0 4GB 640GB 15.6" Led Ekran 1GB VGA Win7 Prem (x64) Cam Bluetooth

ASUS K53SV-SX071V i7 2630QM 2.0 4GB 640GB 15.6" Led Ekran 2GB VGA Win7 Prem Cam Bluetooth

ASUS N53SV-SX077V i7 2630QM 2.0 4GB 500GB 15.6" Led Ekran 1GB VGA Win7 Prem Cam USB 3.0 Blu-Ray

SAMSUNG RF510 S03TR i5 560M 2.66 6GB 500GB 15.6" Led Ekran 2GB VGA Win7 Prem (x64) Cam Bluetooth

Bu 4 Modelden birini al derim. Hepside grafik ve performans açısından yüksek laptoplar ve 2200 tl altına bulabilirsin.

sakın dell alma ben aldım pişmanım ekran kaliteli değil karıncalanma var,fan sürekli çalışıyor,harddiskten ciz ciz diye ses geliyor :) hp de ısınma sorunu var,casper zaten dandik.fiyat performans istiyorsan asus almalısın.toshiba ve sony de çok kaliteli ama pahalı

bu site ve bu laptopu tavsiye ederim.en ucuz burası ve oldukca güvenilir 1gün içinde kargoya veriyorlar

[code]http://www.sadecenotebook.com/Asus-N53SN-SZ129V-Core-i7-2630QM-20-Ghz-6-GB-640-GB-2-GB-VGA-156-Win-7-Premium,PR-5408.html[/code]

bu laptop 5yıl kullanılır en az.yalnız laptopların genel bir sorunu 5400rpm harddisk kullanılması.eğer uçuşa geçmek istiyorsan paran varsa ssd harddisk almalısın paran yok ise bunu almalısın [code]http://www.vatanbilgisayar.com/wd-wd3200bekt-2.5-320gb-sata-2.0-scorpio%C2%AE-black%E2%84%A2-7200rpm-notebook-disk/productdetails.aspx?I_ID=33773[/code]

laptopdan çıkan hdd yi de taşınabilir hdd yaparsan süper olur.tavsiye ettiğim harddisk kutusu

[code]http://www.vatanbilgisayar.com/everest-hdc-265-hdc-265-2.5-sata-harddisk-kutusu-usb-&-e-sata/productdetails.aspx?I_ID=37372[/code]

Edited by grasp

[size="4"][font="Verdana"]Şuan musaoguz32 kardeşimizin önermiş olduğu modellere bakıyorum...
Laptop konusunda uzman biri değilim ama bazı hazır marka masaüstü pclerde gördüğüm şey...
Foxconn yada asrock marka bir board,herhangi bir 1 gb ekrankartı,2 adet kingston 800 mhz ram tmm al sana kampanyalı pc...
yani istemiş oldugum model,iyi olsun gerek board,gerek diğer donanımlar,kalite olsun...
herkese tşk ederim...[/font][/size]