Jump to content

Renkler Herkes İçindir...altı Nokta Körler Derneği

BeNefSE
 Share

Recommended Posts

[u]
[/u] Aşağıda linkteki 2 dk lık film her izlendiğinde bir görme engelli vatandaş çevresindeki renkleri öğrenebileceği özel bir yazılımı ücretsiz kazanıyor.
Lütfen bu filmin Linkini paylaşın daha fazla insan duysun,daha fazla insan bu imkandan yararlansın.....

[code]http://www.renklerherkesicindir.com/[/code]

[b]Bağışlarınız için:[/b] Ziraat Bankası Galatasaray Şubesi
IBAN: TR05 0001 0007 0101 9026 8750 02 Türkiye'de 700.000 görme engelli var. Film, şu ana kadar 1.285.632 kere izlendi.
Daha fazla bilgi almak ve yazılımı edinmek için Altı Nokta Körler Derneği İstanbul Şubesi'ni arayabilirsiniz.
0212 291 91 71 Edited by tmc200505

[quote name='yasak_ask' date='13 June 2011 - 23:30 ' timestamp='1308004218' post='1029271']
Destekliyorum.. Ellerine sağlık
[/quote]

Sağol kardeş.Yapacağımız şey bizim için önemsiz belkide 5 dk mızı bile almıyor ama o insanlar için çok kıymetli...

Dün akşam yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinde duydum bende bu siteyi.Sosyal mesaj verdiler.İstendiğinde ne mantıklı ve faydalı diziler yapılabileceğini gösterdiler...Sizlerde facebook vb sosyal paylaşım sitelerinde paylaşın lütfen arkadaşlar....

[quote name='mcfalsi' date='14 June 2011 - 13:32 ' timestamp='1308051131' post='1029433']
Dizimiz ile gurur duyuyoruz :rolleyes: işte o sosyal mesaj :
[media]http://www.youtube.com/watch?v=0bPJ0nEBwTA&feature=youtube_gdata[/media]
[/quote]

bende izledim filmi trt nin son zamanki diziler eldevar hayat - leyla ile mecnun -sakarya fırat -yerden yüksek vs.. hespi kaliteli adaplı izlenesi diziler normalde kurtlar vadisi ni izlerdim dizi olarak ama trt nin bu dizilerinide izler oldum

ayrıca bize bu olayı duyuran arkadaştanda ALLAH razı olsun

Ben bu mesajı yazdığımda 191 kez okunmuştu mesaj.2 Hafta oldu konuyu açalı ve daha fazla okunsun daha fazla engelliye katkıda bulunmak amacıyla konuyu 3 4 kez yukarı çıkarttım...Ama malesef konuya birkaç arkadaş dışında fazla ilgi gösteren olmadı.Oysa yapacağımız sadece 2-3 dk ayırmak ve paylaşabiliyorsak başka platformlarda bunu paylaşmak...Tnctr eminim bundan çok daha fazlasını yapabilir...Haydi TNCTR sakinleri engelli vatandaşlarımıza destek olma zamanı....