Jump to content

İki Telefon Arasında Kaldım Sizce Hangisini Almalı

Guest _ULTIMATE_
 Share

Recommended Posts

[size="4"][color="#ff0000"][size="5"]İki Telefon Arasında Kaldım Sizce hangisini almalıyım. Neden almalıyım.

Sizce hangisi daha iyi. Lütfen gerçekten anlayanlar vede bu telefonları kullananlar cevap verirse sevinirim :)
Kararsız kaldım. Simbian mı alsam Androidmi?
[/size][/color][/size][size="5"][color="#0000ff"]
Samsung Galaxy Ace s5830 [/color][/size]

3.5 inç TFT dokunmatik ekran,[color="#ff0000"] Android v2.2 Froyo[/color], 800 MHz işlemci, TouchWiz 3.0 Arayüzü, 3G HSDPA, 32 GB’a kadar microSD, Bluetooth 3.0, Wi-Fi, 5 MP kamera, otofokus, LED Flash, Yüz algılama, A-GPS desteği, DivX oynatıcı.

[img]http://androidtelefonlari.com/site/androidturkiye/files/goods/big_96.jpg[/img]

[b][size="5"][color="#0000ff"]Nokia C7-00[/color][/size][/b]
PDA, Dokunmatik, Bluetooth, Radyo, MP3, 3G, Görüntülü Konuşma, Wi-Fi, GPS, [color="#ff0000"]Symbian[/color], 8 MP, Bar Tipi
[img]http://img.akakce.com/i381/381304z.jpg[/img]

Edited by &ULTİMATE&

[quote name='KemalALKIN' date='17 June 2011 - 11:16 ' timestamp='1308298570' post='1030910']
Symbian Ölmedi Miydi
Android Al derim ve güncellenebiliyor mu o telefon ona bak güncellenen androidli cihazlar al
[/quote]

Evet güncellenebiliyor. Hatta versiyonu bile yükseltilebiliyor.
[b]
[color="#0000ff"]En son Android versiyonu[/color] [/b]güncellemesinde modifiye edilmemiş orjinal [b]Android 2.2.1 Froyo[/b] yüklenmektedir. Türkçe desteklemektedir.
[b][color="#0000ff"]Yükseltilebilen sürüm: Android 2.3 Gingerbread[/color] [/b]yüklemesi en son Android versiyonu olan Android 2.3 Gingerbread ile gelmektedir. Türkçe desteklemektedir.

Edited by &ULTİMATE&

[size="4"][color="#0000ff"]@Bilinchard[/color][/size]
[size="2"]Sayın modum onun fiyatıda güzel ama. O kadar param olsa zaten hiç düşünmeden alırım.

[/size]

Benim için önemli olan programları hızlı çalıştırmalı. Birçok programı çalıştırabilmeli.
En önemlisi .Wi-fi sorunsuz çalışmalı. Ve şarjı uzun süre dayanabilmeli.
Kamera o kadar önemli değil. Dokunmatiğinde kusur olmamalı.

Edited by &ULTİMATE&

[quote name='&ULTİMATE&' date='17 June 2011 - 11:20 ' timestamp='1308298851' post='1030915']
Evet güncellenebiliyor. Hatta versiyonu bile yükseltilebiliyor.
[b]
[color="#0000ff"]En son Android versiyonu[/color] [/b]güncellemesinde modifiye edilmemiş orjinal [b]Android 2.2.1 Froyo[/b] yüklenmektedir. Türkçe desteklemektedir.
[b][color="#0000ff"]Yükseltilebilen sürüm: Android 2.3 Gingerbread[/color] [/b]yüklemesi en son Android versiyonu olan Android 2.3 Gingerbread ile gelmektedir. Türkçe desteklemektedir.
[/quote]
3.0 çıktı ona güncelle alınca

Artık kesin ve net kararımı verdim
Samsung Galaxy Ace s5830 Alıyorum
İlk defa Android marketi ziyaret ettim. Yok yok herşey varmış. Simbian harbiden ölmüş.

Edited by &ULTİMATE&

Evlat ben oğluma samsung aldım bana babacım ben bu güne kadar böyle bir telefon gömedim dedi ve teşekkür etti.
Alınca sende teşekkür edeceksin bundan eminim. Nokia nın yanından bile geçme 1.600 tl ye aldığım N96 yı 200 tl ye zor sattım.

Evlat ben oğluma samsung aldım bana babacım ben bu güne kadar böyle bir telefon gömedim dedi ve teşekkür etti.
Alınca sende teşekkür edeceksin bundan eminim. Nokia nın yanından bile geçme 1.600 tl ye aldığım N96 yı 200 tl ye zor sattım.

nokıa mı aman aman x6 aldım basım hala sıkıntıda 8 ay oldu alalı 2 ayı serviste gecti kitlenme problemi wardı 3 defa aynı arızadan verdim anakart degişti şimdi bence alama nokıa o parayı haketmiyor

Edited by smtkrt55

nokıa mı aman aman x6 aldım basım hala sıkıntıda 8 ay oldu alalı 2 ayı serviste gecti kitlenme problemi wardı 3 defa aynı arızadan verdim anakart degişti şimdi bence alama nokıa o parayı haketmiyor nokıa

Huawei U8800 IDEOS X5 2 GB al derim.
Frekans/Band WCDMA 900/2100 MHz, GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz
Boyut(mm) 120mm(L)x62mm(W)x11,6mm(T)
Ekran 262K renk, 3,8'', WVGA, TFT, Dokunmatik Ekran
Pil Li-poly, 1500mAh
Dahili Hafıza 2 GB
Wi-Fi Bluetooth 2.1 + EDR
3G Var
Kamera 5.0 MP
Video Oynatma H.263/H.264,MPEG4
Tarayıcı Web Browser
E-mail POP3/IMAP/Exchange
Diğer Android 2.2 (Froyo) işletim sistemi
Diğer DRM: OMA 1.0
Diğer Genişleme Yuvası: Micro SD (32GB'e kadar)
Kutu İçeriği Telefon, Batarya, Kulaklık, Şarj Aleti, Usb kablosu, Kullanma kılavuzu, Hızlı başlangıç rehberi
MP3 Çalma MP3, MIDI, AMR, AAC, eAAC+

Edited by Floody

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...