Jump to content

Bu Resimdeki Ne Hatası

Share

Recommended Posts

Hata resmindeki yol da img1.jpg resminden bahsediyor o resmin başka bi programca kullanıldığından ve rt7 nin onu bu sebeple kullanamadığından bahsediyor

Ya resim paint vs ile açık yada daha önce açtın baktın bellekte işlem atalı o sebeple hata alıyon herşeyi kapat pc yi yeniden başlat ve işleme yeniden başla en temizi bu olur

[quote name='ULUMANİTU' date='23 June 2011 - 18:22 ' timestamp='1308846141' post='1034459']
Hata resmindeki yol da img1.jpg resminden bahsediyor o resmin başka bi programca kullanıldığından ve rt7 nin onu bu sebeple kullanamadığından bahsediyor

Ya resim paint vs ile açık yada daha önce açtın baktın bellekte işlem atalı o sebeple hata alıyon herşeyi kapat pc yi yeniden başlat ve işleme yeniden başla en temizi bu olur
[/quote]
yine olmadı hatta benim 80 gb hdd var onda yapıyım dedim yine olmadı program açıklığıyla yani ilgisi yok pfff içim sıkıldı:(

[quote name='l_l-_Nicksiz_-l_l' date='23 June 2011 - 19:13 ' timestamp='1308849224' post='1034471']
DISM kullan Windpws'un kendi imaj düzenleme aracı Katılımsız Kurulum Destekte major_ata'nın konusuna bak ;)
[/quoteşekkürler dostum ;)

DISM karışık biraz...

MİLLET bide size bi tanede sorum olacak windows 7 masaüsütü hazırlanıyor format atarken gelirya sonra masaustu gelir benim yaptığım windows 7 masaüstü hazırlanıyor diyo sonra mavi ekranda kalıp duruyor pc reset attın mı geçiyor bu hangi dll dosyasından kaynaklanabilr 7 lite programıylada tema editledim tema yüzünden olabilirmi eğer resmini sanalda çekebilirsem paylaşırım lütfen yardımınızı bekliyorum

Edited by trabzonspor

[quote name='trabzonspor' date='23 June 2011 - 20:29 ' timestamp='1308853787' post='1034498']
[quote name='l_l-_Nicksiz_-l_l' date='23 June 2011 - 19:13 ' timestamp='1308849224' post='1034471']
DISM kullan Windpws'un kendi imaj düzenleme aracı Katılımsız Kurulum Destekte major_ata'nın konusuna bak ;)
[/quote]teşekkürler dostum ;)

DISM karışık biraz...

MİLLET bide size bi tanede sorum olacak windows 7 masaüsütü hazırlanıyor format atarken gelirya sonra masaustu gelir benim yaptığım windows 7 masaüstü hazırlanıyor diyo sonra mavi ekranda kalıp duruyor pc reset attın mı geçiyor bu hangi dll dosyasından kaynaklanabilr 7 lite programıylada tema editledim tema yüzünden olabilirmi eğer resmini sanalda çekebilirsem paylaşırım lütfen yardımınızı bekliyorum
[/quote]

Bilmeyene herşey karışık gelir. Sadece şu iki komutu bilinseniz yeterli

dism.exe /Mount-Wim /WimFile:"C:\tnctr\sources\install.wim" /index:5 /MountDir:"C:\1\" <<< index:5 kısmına mount etmek istediğiniz sürüm numarasını yazmalısınız 5 32bit ultimate içib geçerli 64bitlerde index:4

dism /Unmount-Wim /MountDir:C:\1 /commit

mavi ekrana gelince; Ya runonce komutuyla programlarınızı yüklüyorsunuz ve programlardan birinde sorun var o yüzden bir alt programa geçemediği için takılıyor (start /w program.exe ... bu şekilde komut olsaydı devem ederdi) yada default olarak ayarladığınız temada sorun var.