Jump to content

Win7 Hızlı Başlattaki Klasör Simgesine Tıklayınca

Bay_RC
 Share

Recommended Posts

selam arkdaşlar. win7 de hızlı başlat menüsünde ie nin yanındaki klasör işaretini tıkladığımda Kitaplıklar klasörü açılıyor. Ben bunun yerine D sürücümdeki istediğim herhangi bir klasörü nasıl çalıştırabilirim. Böyle birşey mümkün mü acaba? Çünkü bu kitaplıklar hiçbir işime yaramıyor hiçde girmiyorum bu klasöre. Aydınlatırsanız sevinirim.

[quote name='sere' date='07 July 2011 - 21:28 ' timestamp='1310074125' post='1042510']
selam arkdaşlar. win7 de hızlı başlat menüsünde ie nin yanındaki klasör işaretini tıkladığımda Kitaplıklar klasörü açılıyor. Ben bunun yerine D sürücümdeki istediğim herhangi bir klasörü nasıl çalıştırabilirim. Böyle birşey mümkün mü acaba? Çünkü bu kitaplıklar hiçbir işime yaramıyor hiçde girmiyorum bu klasöre. Aydınlatırsanız sevinirim.
[/quote]

İstediğin klasörü sağ tıkla masaüstüne kısayol oluştur.O kısayol klasörünü mouse ile tut götür görev çubuğunun hızlı başlat kısmına bırak

Edited by yasak_ask

[quote name='yasak_ask' date='07 July 2011 - 23:33 ' timestamp='1310074415' post='1042517']
İstediğin klasörü sağ tıkla masaüstüne kısayol oluştur.O kısayol klasörünü mouse ile tut götür görev çubuğunun hızlı başlat kısmına bırak
[/quote]

olmuyor yine kıtaplık çıkıyor

[quote name='ozanaus' date='07 July 2011 - 21:47 ' timestamp='1310075279' post='1042520']
olmuyor yine kıtaplık çıkıyor
[/quote]

Nasıl olmuyor hızlı başlat çubuğunu doğru açtığına emin ol Hewal :) O değil bir an şüphelendim kendimden denedim.. :)

Edited by yasak_ask

sağ tıkla "windows gezgini" ne tekrar sağ tıkla "özellikler" e tıkla.hedef kısmındaki %windir%\explorer.exe sonuna boşluk bırakıp açılmasını istediğin yeri yaz.
örnek:
%windir%\explorer.exe D:\diğer belgeler\

Edited by Lastman