Jump to content

Sony F21Z1E/bı Nasıl Laptop?

MostWanted
 Share

Recommended Posts

Kendime bir laptop almak istiyorum biraz araştırma yaptım sony vaio f serisi karşıma çıktı.Özellik olarak bir sıkıntım yok fakat bu fiyata daha iyi bir laptop olabilir mi diye merak ettim?Ayrıca çok çok çok merak ettim 3D özelliğini.Çünkü 3D özelliği olmayan aynı model ile arasında 1 milyar fark var ki önemli bir şey.Acaba kullananlar varsa 3d kalitesi nasıl mesela benim oyunum 3d değil onu 3d çevirirken ne kadar bozulur kalite ne olur görüntü olarak.Filmler 3d iken nasıl.ve sizce 3d almaya değer mi?

http://www.vatanbilgisayar.com/sony-f21z1ebi-f21z1ebi-core-i7-2630qm-2.0ghz-8gb-640gb-16-dvdrwbr-1gb-gt540m-bt-cam-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=54240

Fiyatı: 3.871 TL

Şu anda kampanyada 1 100 lira indirimde.

• 3 hafta sonra ...

Baktım kaç gündür yanıt yazan yok bende boştaydım biraz araştırıyım dedim bir kaç pc toptancısı arkadaşa sordum şimdiye kadar kötü birşey diyen olmadı ama kendi görüşümü sorarsan gayet güzel :D

Bu da tıklama tembeli olan arkadaşlara benden gelsin makinenin özellikleri:

[quote] İşlemci TeknolojisiIntel® Core™ i7 İşlemci Hızı2.0GHz Turbo İle 2.90GHz İşlemci Numarası2630QM İşlemci Ön Bellek6 MB Hafıza (RAM) Kapasitesi8 GB Hafıza (RAM) TipiDDR3 Sabit Disk Kapasitesi640 GB HD Dönüş Hızı7200 Rpm İşlemci MarkasıINTEL Ekran Kartı Hafızası1024 Mb VGA Chipset MarkasıNVIDIA VGA Chipset ModeliGT540M Ekran Boyu(inch)16" Full HD Monitör Tipi3 Boyutlu Maksimum Çözünürlük1920 x 1080 Optik SürücüSuper Multi Blu-ray Mobil ÖzelliklerBlueTooth, Kart Okuyucu, Wireless, Kamera İşletim SistemiWin 7 Home Premium Tr Ekran Kartı TipiPaylaşımsız Hafıza [/quote]

Edited by kaosem