Jump to content

Jdownloader Hakkında

RıfaTR
 Share

Recommended Posts

selam arkadaşlar Jdownloader 0.9.581 sürümünü kullanıyorum.bu programdan müzik film oyun vs her neyse indirdiğim dosyalarda aşağıda resimdeki gibi iniyor.ve bu dosyayı başka bi pc ye atarken sürekli hata alıyorum yok dosya şifrelenmiş yok işte erişim hakkınız yok gibi.netden ufak bi araştırma yaptığımda şifreleme ve erişim hakkında bi kaç bilgiye ulaştım dosyaya sağ tıkla özellikler güvenlik sahiplik izinleri değiştir yada güvenli modla at gibi şeyleri de denedim olmuyor bi turlü.üç gündür deli etti beni ağdan falanda alamıyorum en son teamviewer atıyorum malum 250 gb iki gündür atacak daha:)
sizlerden ricam bu jdownloader ın illaki bi ayarı vardır kilitsiz indirmek için ve bu teamviewer sız nasıl atabilirim dosyalarım.?

[img][img]http://img387.yukle.tc/image.php?id=1264jd.jpg[/img][/img] Edited by RıfaTR

[quote name='RıfaTR' date='14 July 2011 - 15:31 ' timestamp='1310657474' post='1046117']
şuan işletim sistemi win 7 ultimate program karşıdan yüklenenlere indiriyor o dediğin olay d:\downloads kısmını nasıl değiştirecem baktım programa öyle birşey göremedim...
[/quote]
jdownlader de ayarlar-indirmebağlantılar-indirme dizini

ayrıca bu problemin sadece jdownloaderde yaptığını sanmıyorum ekte ki dosyaları çalıştırıp, windows u administratör olarak açarsan problemin çözülür
http://hotfile.com/dl/124062470/83091b6/administrator.rar.html
yalnız bilgisayardan çok anlamıyorsan indirip denemeni tavsiye etmiyorum.

Edited by bates54