Jump to content

İşletme bölümü açık öğretim için herşey

sk8er_boi

Recommended Posts

1. Ahlak kuralları ile ilgili aşağıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır?

1-Bu kuralların yaptırımı ayıplama ve küçükgörme şeklinde ortaya çıkar.

2-Bu kurallara aykırı davranış manevi olarak karşılık görür.

3-Yoksul birine yardım etmek bu kurallar içerisinde yer alır.

4-Bu kuralların bir kısmı, kendi nefsimize yönelik kurallar içerir.

5-Bu kurallar açısından devlet gücü ile zorlama söz konusudur.

Yanlışlıkla Teşekkür Gönderdim. :blush: Bende İşletme Bölümü Okuyom. Ders Çalışmak Yerine ÖnMuhasebe Programlarını ÇAlış Dedi Bana Bİr Profesör Sende Aynısını Yapabilirsin... Ben Baktım Ama İnternette Önmuhasebe İle İlgili Pek Bİr Prorgram Bulamadım. Bulursan Bana da Gönderebilirmisin_? :blush::o

• 6 ay sonra...

bence sadece sınavı geçmek istiyosan tüm kaynakları unut sadece murat yayınları yeterli

ama bişilerde öğreniyim diyosan aof nin kendi ders kitaplarından daha kaliteli kaynak bulamassın gerisi hikaye

çünkü birçok örgün ögretim yapan üniversiteden daha kaliteli kaynaklara sahip

ama yardımcı alacaksan illaki murat derim

deneyim vs yayınlarından uzak dur

ilkumut yayınlarıda muratla aynı diyolar ama bence o kadar da aynı değil

(bu arada belirteyim aof kamu 4)

ah muhasebe ahhh :D neyse 9 eylülde geçmiş olurum umarım bu dersi başıma bela oldu ben de murat yayınları tavsiye ederim bi de aof un kendi sitesinde videolar var onlar da faydalı oluyor...

sk8er_boi

E-Öğrenme'deki Alıştırma kısmı yeterli gelecektir sana.

Ben genelde oradan çalışıyorum...

Sınav geceleride Murat yayınlarındaki soruları hatmediyorum.

Şimdi 4. sınıftayım :)

Edit :

Bende çok aramıştım ama sanırım yok :D

Arkadaşlar bende işletme 1.sınıftayım murat yayınları ile çalıştım 2 dersim kaldı bütünlemeye ama ileriki dönemlerde aöf sınav sistemini değiştirecek ve önceki sınavlarda sorduğu sorular yerine daha değişik formatta sorular hazırlayacak sınav için ona göre çalışın en güzeli ders kitapları ve aöf sitesindeki dersler

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

valla ben bi muhasebecide işe girdim hatta bi önmuhasebe işi yapacak kadarda kendimi geliştirdim onun haricinde kendi kitapları var bu arada tablet diye bir yardımcı serisi çıkmış ben beğendim ciddi manada tablet gibi bir ünite bir sayfada tamamen özet olarak ankara ve gazi üniversitelerinden öğretim üyeleri tarafından hazırlanmış ve bizzat onlar tarafından pazarlanıyo deneme sınavları falan var içerisinde ve sayfa sayfa hazırlandığı için yanında taşıyıp gerektiğinde bir otobüste şurda-burda çıkarıp okuma fırsatında oluyor üstelik bütün set 30 ytl tavsiye ederim

İşletme bölümüne kaydoldum. Bilgisayardan ders çalışmak için içeriğe ihtiyacım var. Her türlü işletme 1.sınıf hazırlık materyali arıyorum. Tavsiyeleriniz de olabilir :lol:

arkadaşım eğer site arıyorsun bu form sitesi var baya detaylı sorular falan var

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...