Jump to content

Sizce Telefonu Değiştireyimmi ?

ArminVB
 Share

Recommended Posts

[b]arkadaşlar 4 aylık nokia 2700 classic telefonumu sizce bu ilandaki telefon ile takas ediyimmi ? pek güvenilir gelmedi bana. fikirleriniz benim için önemli..[/b]

[code]http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefon-bu-fiyata-bu-telefon-kacmaz-sifirdan-farki-yok-49651788/detay/[/code] Edited by LeOn.

dostum 5230 ıdare eder bı telefondur sıfır fıyatı da 350 cıvarındadır yanı ıkıncı el bu telefon olması normal bana gore bıde telefonun temızlıgıne falan baglıd tabıkı..2700 nasıl bısı bılmıyorum ama ben her zaman soyluyorum artık yenı nesıl telefonlar dokunmatık telefonlardır buna alısın ve kullanın dıye..telefon ıı mı bı bakmanı onerırım aynı sehırdeysen falan yok degılsen bunun garantısını bır sekılde sagla ve bence degıstır gıtsın ama bu benım fıkrım nıhayı kararı sen vereceksın sımdıden hayırlı olsun..

[quote name='slkcer' date='19 July 2011 - 18:10 ' timestamp='1311091820' post='1048522']
güvenilir gelmediyse neden değiştirmeyi hala düşünüyorsun(bu ilandaki cihaz ile) yada neden güvenilir gelmedi?
[/quote]
normalde herkes üstüne fark istiyor bu kişi istemedi sadece sahibinden.com'dan yazıyor telefon numarası sinyal sesinden sonra mesaj bırakın diyor. ilanda açıklama yetersiz geldi. Birde ben bu kişi ile aynı semtte oturuyorum eğer cevap verirse gidip telefonun durumuna bakarım, Çalışır alırım 2 gün sonra çalışmaz gibi şeylerden korkuyorum :D

Edited by LeOn.

[quote name='LeOn.' date='19 July 2011 - 16:18 ' timestamp='1311092314' post='1048524']
normalde herkes üstüne fark istiyor bu kişi istemedi sadece sahibinden.com'dan yazıyor telefon numarası sinyal sesinden sonra mesaj bırakın diyor. ilanda açıklama yetersiz geldi. Birde ben bu kişi ile aynı semtte oturuyorum eğer cevap verirse gidip telefonun durumuna bakarım, Çalışır alırım 2 gün sonra çalışmaz gibi şeylerden korkuyorum :D
[/quote]

cihazı incele bak iyice. Kasada ki imei ile makinenin imeisi tutuyormu, açılmışmı açılmamış mı diye vidaları varsa kontrol et. İçine sinerse al sinmez ise salla. Ama en azından bir bak derim.

satıcıyla ürün hakkında detayına kadar konuş getsiz sakın alma arkadaşlarında dediği gibi imei numarasına bak hatta bi telefoncuya götür orjinal olup olmadığına baksın çünkü artık birebir tek hatlı kopya telefonlar var.

• 2 hafta sonra ...