Jump to content

Üyelik Sistemi

Recommended Posts

Şimdi ben burdan birini indirdim.

ama gerisinde ne yapacağım.

Lütfen biri bana tek tek anlatsın.

Genel olarak mantık şu :

1. Adım : Dosyaları ftpden servere atmak.

2. Adım : phpMyadminden bir veritabanı oluşturarak '.sql' uzantılı dosyayı buraya aktarmak.(import)

3. Adım : 'config.php' gibi herhangi bir isim taşıyan ayar dosyasından mysql veritabanı adını, kullanıcı adını ve şifreni girmek.

NOT : 2. ve 3. adım otomatik kurulum yok ise yapılır. Ama her halukarda veritabanını sen oluşturacaksın.

Kolay gelsin..

• 7 ay sonra...

Arkadasim rica etsem bir örneklede anlatabilirmisin ben daha yeni basladim sitemi yapiyorum ama Php ile mysql fazla bilgim yok yardimlarinizi bekliyorum saygilarimla

Mantığınızda bir çelişki yok mu sizce?

Site yapmaya yeni başladım diyorsunuz Üyelik sistemi kurmak için mesaj atmışsınız.Php mysql bilgim yok diyorsunuz.Bunları öğrendikten sonra(en azından bu konulara kadarını) üyelik sistemini kurmak daha mantıklı değil midir? veya amacınız üyelik sistemini kurmak ama php ve mysqli öğrenmemek vs. ise o zaman başka.

Mantığınızda bir çelişki yok mu sizce?

Site yapmaya yeni başladım diyorsunuz Üyelik sistemi kurmak için mesaj atmışsınız.Php mysql bilgim yok diyorsunuz.Bunları öğrendikten sonra(en azından bu konulara kadarını) üyelik sistemini kurmak daha mantıklı değil midir? veya amacınız üyelik sistemini kurmak ama php ve mysqli öğrenmemek vs. ise o zaman başka.

simdi bunun mantikla ilgisiyok olay su ben html biliyorum anlamina geliyor size php ile ilgili bir örnek veriyorsunuz ve aciklamayi öyle yapiyorsunuz ki ben zaten bilsem burda aciklamayi daha aciklayici yaparim onun icin yardim istedim ve php öregrenmeye calisiyorum ama bir insan on dalda kosamaz degilmi sadece yardim istedik mantik sorgusu degil

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...