Jump to content

Call Of Duty Black Ops Kasma Sorunu

fevzi525
 Share

Recommended Posts

Öncelikle Herkese kolay gelsin hayırlı ramzanlar

Bende ASUS F5SL NOTEBOOK VAR Cod Black Ops ta kasıyor sebebi ne olabilir. INTEL CORE 2 DOU T5750 2 GB RAM 250 HDD 512 MB ATI HD RADAON 3470 Ekran Kartı var kasma normalmidir acaba

OYUNUN SISTEM MINIMUM SISTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP Windows Vista ve Windows 7
İşlemci: Intel Pentium 4 3.2 GHz ya da AMD Athlon 64 3200 + işlemci ya da daha iyisi
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT ya da daha iyisi ATI Radeon 1600XT yada daha iyisi
DirectX: Microsoft DirectX (R) 9.0c
Sabit Disk: 12 GB boş alan
Ses: %100 DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
Internet: Geniş bant bağlantısı Multiplayer Bağlantı için gerekli Internet Edited by fevzi525

driverlarını güncelle olmazsa sistemin xp ise windows 7 ye geç olmadı arkadaşın dediği gibi sürümün update olanlarını indir ama pek fark edeceğini sanmıyorum buarada directx sürümünüde güncelle

[quote name='fevzi525' date='11 August 2011 - 04:06 ' timestamp='1313024801' post='1060697']
oyunu tekrarmı indireyim ?
[/quote]
yok hacı nette şöyle ara call of duty black ops update x (x yerine 1 falan yaz ara)
bunları kur crakı olur onu at

çözülcektir

çünki 4 çekirdek adamda bile kasıyordu bi yerde tncde vardı konu :)

Benim sistem Amd 5600 x2 2.6 Ghz- 3 gb ram - Ati Sapphire Hd3650

Crysis 2 - NFS hot pursit falan sorunsuz oynuyorum fakat Black ops takılıyor sürekli anlayamadım ? :S

Oyunun Minimun sistem gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows Vista/XP/7
İşlemci: Intel Core2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 or better
RAM: 2GB
Boş disk alanı: 12GB
Ekran kartı: Shader 3.0 destekli ya da daha iyisi, 256 MB NVIDIA GeForce 8600GT/ATI Radeon X1950Pro ya da daha iyisi

Edited by KeLeBeK_ETKiSi

[quote name='KemalALKIN' date='11 August 2011 - 03:59 ' timestamp='1313024380' post='1060694']
5 6 tane falan update çıktı onları sırasıyla yükle veya hepsi olanı yükle fulloyun.com da mevcut
sorun gidecektir :)
[/quote]

lik leri paylaşta canımız çekmesin :)

[quote name='KeLeBeK_ETKiSi' date='11 August 2011 - 11:09 ' timestamp='1313050157' post='1060771']
Benim sistem Amd 5600 x2 2.6 Ghz- 3 gb ram - Ati Sapphire Hd3650

Crysis 2 - NFS hot pursit falan sorunsuz oynuyorum fakat Black ops takılıyor sürekli anlayamadım ? :S

Oyunun Minimun sistem gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows Vista/XP/7
İşlemci: Intel Core2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 or better
RAM: 2GB
Boş disk alanı: 12GB
Ekran kartı: Shader 3.0 destekli ya da daha iyisi, 256 MB NVIDIA GeForce 8600GT/ATI Radeon X1950Pro ya da daha iyisi
[/quote]

bende 4 gbyt rem var 4870 ekran kartı var ati radeon 256 bit ama kasıyor 1.50 gbyt lik

Merhaba arkadaşlar. Bilirsiniz ki sisteminiz çok iyi bile olsa Black Ops sistemde kasmalar yaratır. Benim şöyle bir sistemim var: Amd 5600 x2 2.6 Ghz- 3 gb ram - Ati Sapphire Hd3650

Bu sistem ile 800x600 çözünürlüğünde, Texture: Automatic(Extra gibi) oynayabiliyorum. Önceden en düşük ayarlarda bile oynayamıyordum. Şimdi size kasmaması için neler yaptığımı anlatacağım.

[b]1.)[/b] Ekran kartımı güncelledim. sizde kendi en güncel ekran kartı yazılımınızı aşağıdan indirin:

[img]http://www.teknoloca.com/wp-content/resim/ati-radeon.jpg[/img]

Ati Chipsetli KArtlar İçin: [code]http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx[/code]

[img]http://www.pcextra.com.tr/wp-content/uploads/2010/09/nvidia-logo1.jpg[/img]

Nvidia Chipsetli KArtlar için: [code]http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us[/code]
[b]

2.)[/b] Hazırlamış olduğum şu dosyayı indirin. İçinde kurulumu yazılıdır. Dosyanın içinde bulunanlar:

SKIDROW'un çıkardığı 1'den 6'ya kadar olan tüm güncellemeler.(%50 takılmayı indirir.)

Dosya: [code]http://hotfile.com/dl/107548492/ce1b215/Black.Ops.Fixed.rar.html[/code]

Kendimin hazırlamış olduğum config metin belgesi.(%50 takılmayı indirir.)(seta r_multithreaded_device, seta r_multiGpu gibi ayarlar dışında özel editler yaptım.)

[b]Not: Alıntıdır.İndireceğiniz dosya içinde bütün açıklamalar mevcuttur. Ayrıca; Ben Yaptım %100 çalıştı.[/b]

Dosyayı HAzırlayan: Ravenger09