Jump to content

Kaspersky Antivirüs Kullananlar Bir Bakabilir Mi?

kral1122
 Share

Recommended Posts

bence bu virüs temizlerken sistemi kasmaması için gerçek zamanlı korumayla bir ilgisi yok
ben avast! internet security öneririm 512 mb ram ve 1.6 ghz işlemcili pcye yükledim kasma yok
pcde sanki antivirüs yok, isteyenler pana mesaj atsın, onlara orjinal lisans dosyasını upload ediyim veya e-posta olarak gönderiyim

Edited by pcusta_99

Yılardır Kaspersperky kullanıcısıyım.Bilgisayarıma format atarken güncelleme haricinde interneti kapatır ve gerekli ayarları programları yükledikten sonra acronisle bir yedek alırım ardından kaspersky yüklerim.Hala da öyle yapıyorum.Pure yüklüydü.Şimdi KİS 2012 ullanıyorum.Doğrusu KİS ten başkasını önermem.Saygılarımla

kaspersky şüphesiz dünyanın en iyisi uzun süre NASA bile bu programı kullandı ki şu an bizim polis teşkilatımızın da bilgisayarlarını koruyor ama gülü seven dikenine katlanır sistemi yoran bi yazılım güvenlikten ödün vermem diyosan devam et taratırken hiçbişeyle uğraşma ama bana kalırsa bu sisteme avira yada çok fazla program ekleyip kaldırmıyosan (microsoft security essentials) öneririm sonuçta microsoftun açıklarını en iyi yine microsoft bilir '.)

kardeşim aleyküm selam
avast kur bir de mail hesabına ev kullancıları için free licence al 1 yıl
sorun çıkartmadan pc in çalışır ...
bende avast ın yeni sürümüne bakmadan önce kaspersky kullandım benim pc Phenom X4 olmasına rağmen bilgisayar acayip yavaşlattı

[quote name='pcusta_99' date='11 August 2011 - 17:55 ' timestamp='1313074501' post='1061012']
evet ESET kullanan bir pc de görmüştüm güncellemeden sonra kendi dll dosyalarını (dosya kütüphaneleri) virüs olarak görüyor.
[/quote]
işte kralı budur kendini bile virüs olarak gören program başka neleri görmez
ben microsoft security essentials kullanıyorum memnunum