Jump to content

Windows Xp Ekran Alıntısı Aracı Nerde

BlueRay
 Share

Recommended Posts

Bence PhotoScape'yi kullan: http://depo.tamindir.com/dosyalar/program/17931-PhotoScapeSetup_V3.5.exe

PhotoScape (Ücretsiz Resim Düzenleme Programı) bir resim düzenleme yazılımında bulunması gereken en temel araçları, efektleri ve seçenekleri içeren ücretsiz bir program. Resimlerinize rahatlıkla bakabileceğiniz, fotoğraflarınızda oynamalar yapabilceğiniz bu program ile her türlü düzenleme işlemini yapabilirsiniz.

Resimlerinizi açtıktan sonra onlara ne işlem yapmak istediğinizi soran bu basit ve ücretsiz editör ile fotoğraflarınızı kendi adınıza logolayabilir, animasyon GIF haline getirebilir, baskı almak için gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra bastırabilir, renklendirme yaparak fotoğrafınızı bambaşka bir hale getirebilir, yeniden boyutlandırabilir, siyah/beyaz dengesini ayarlayabilir, arkaplan ışığını değiştirebilir, istediğiniz bölümleri kesebilir, kırmızı gözleri yok edebilir, çeşitli efektlerle resminizi filtreleyebilirsiniz. [b]Ayrıca serbest biçimli, pencere ve tam ekran alıntısı alabilirsiniz.[/b]

[img]http://hizliresimyukle.com/showpic-93630/img.png[/img]

Edited by pcusta_99

[quote name='BlueRay' date='15 August 2011 - 12:24 ' timestamp='1313403851' post='1063291']
ben nediyom siz nediyonuz ya halla halla
[/quote]

[quote name='BlueRay' date='15 August 2011 - 12:03 ' timestamp='1313402630' post='1063262']
ben bulamadım
[/quote]

çok açıklayıcı bir cümle yazmışsın arkadaşlar nasıl anlamamış hayret :shifty:

[quote name='LeOn.' date='15 August 2011 - 12:21 ' timestamp='1313403668' post='1063285']
print screen sysrq tuşuna 2 saniye kadar bas sonra painte gir ve CTRL+V yap sonra görüntüyü kaydet.
[/quote]
kardeş bak D sürücüsüne gir bu arkadaşın yazdıklarını yap oluyor ben denedim çok basit :)

Print screen tuşu ekranı komle kopyalar alt tuşu ile birlikte sadece etkin pencereyi kopyalar sonra painte ctrl v tuşları ile yapıştır farklı kaydet de masaüştüne kaydet.
başlat çalıştır a mspaint yazarak da painti açabilirsin.
2 saniye basılı tutmaya falan gerek yok bas bırak tamam.

arkadaşım sende anlama kıtlığı varsa bizim yapabiliceğimiz birşey yok. anlatıyoruz işte yapsana.
hatta yukardada umudooooo arkadaş 'kardeş bak D sürücüsüne gir bu arkadaşın yazdıklarını yap oluyor ben denedim çok basit' yazmış. !

Edited by LeOn.

• 1 yıl yıl...

Oh be.Buldum.Program Almanca ama bildiğiniz ekran alıntısı aracı işte. Almanca bilmeye gerek yok. Benim xp pro sp3'te gayet güzel çalışıyor.

http://www.chip.de/downloads/Snipping-Tool-Plus_47471201.html

Edited by funkan