Jump to content

Bilgisayarımın Değeri

baris_koroglu
 Share

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar Elimde Bir Masaüstü Var Satmayı Planlıyorum Ortalama Ne Kadar Eder.

Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.00GHz x 2 (Çift Çekirdek) İşlemci

ATI Radeon X1550 Serisi Ekran Kartı 512 MB

Ram 2 GB DDR2 Kingston

500 GB Harddisk

AsuS P5-MX Anakart

300 W FOEM Güç Kaynağı

Writemaster DVD-RW

Kasa Özellikleri Budur. PC nin Hiçbir Şekilde Donma veya Kasma Sorunu Yoktur. Gayet Hızlı İşlem Görmektedir. Rahat Oynanabilen Yüksek Kalitede Başlıca Oyunlarsa

Call Of Duty Black OPS , PES 2012-2011, Crysis Kasmadan Oynadığım Yüksek Çözünürlüklü Oyunlardır.

Ortalama Bir Fiyat Belirleyebilirsek İyi Olur

yok estagfurullah :) kız gbi baktıgım bi pcm var.. en stabil xp gereksiz dosyalarla doldurulmamş %90 ı boş bi harddisk gereksiz arkaplan programları olmayan ram kullanımını sadece oyuna verdgim içn bi sorunla karşlaşmadm açmama gibi format öncesinde oynanmıyordu hiçbişeklde haklsın. ultraxp driversiz versiyon 2011 kurdum pc şuan tertemiz eset nod 32 antivirüs dşnda arkaplan programı yok gereksizce şuan gayet raht söyledklerimi yapıyorum :)

• 2 hafta sonra ...

beyler okadarda abartmayın o ekran kartını 2 sene kullandım skaystar hd2 le hemen hemen bir cok oyunuda oynadım sizler skaystar hd2 le benim gibi uydudan hem dowland yapın hemde oyun oynayın bakalım elınızdeki makinalarda donanım tam uyumlu deyılse neler oluyor bir görun

Merhaba Arkadaşlar Elimde Bir Masaüstü Var Satmayı Planlıyorum Ortalama Ne Kadar Eder.

Intel® Pentium® Dual core CPU 2. 60 GHz x 2 (Çift Çekirdek) İşlemci

NVİDİA GeFORCe 9600 GT 1 GB 256 BİT EKRAN KARTI

Kingston DDR2 4 GB RAM

1 TB Harddisk

GIGABYTE G31M-ES2L Anakart

250 W Güç Kaynağı

''BİLGİSAYARIN KASMA SORUNU YOKTUR''
ORTALAMA KAÇ TL EDER ?

[quote name='imhotep747' date='06 September 2011 - 23:28 ' timestamp='1315344536' post='1075384']

Intel® Pentium® Dual core CPU 2. 60 GHz x 2 (Çift Çekirdek) İşlemci

NVİDİA GeFORCe 9600 GT 1 GB 256 BİT EKRAN KARTI

Kingston DDR2 4 GB RAM

1 TB Harddisk

GIGABYTE G31M-ES2L Anakart

250 W Güç Kaynağı

''BİLGİSAYARIN KASMA SORUNU YOKTUR''
ORTALAMA KAÇ TL EDER ?
[/quote]

2 El Olduğundan Ortalama 700 felandır Oda Ekran Kartı ve Hard Disk Sayesinde İşlemcin Dual Core Olduğundan Pentinium Serisi Pek Eskide Kaldı Pentiniumdan Sonra Centrino ve Ondan Sonra İ 3-5-7 Serisi Çıktı İ3 1 Gb Ekran Kartlı Laptop 900 Lira Kadar Düştü..