Jump to content

Pro Evolution Soccer 11 (2010)

Sword1977
 Share

Recommended Posts

Pro Evolution Soccer 2011-RELOADED | DİL: TÜRKÇE

Minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP1) / Windows 7

İşlemci: Pentium 4 2.5 GHz ya da eşdeğeri Athlon performans

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce FX veya ATI Radeon Pixel Shader 2.0 desteği ile 9700 128MB

Bellek:1 GB

Ses Kartı:Ses kartı DirectX 9.0c uyumlu

Sabit disk: 8 GB

Önerilen sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi:Microsoft Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP1) / Windows 7

İşlemci: Core 2 Duo E6700 2,66 GHz veya Athlon 64 X2 Dual Core 5800 +

Ekran Kartı: GeForce 8800 GTS veya Pixel Shader 3.0 destekli Radeon HD 3800 serisi 512MB

RAM:2 GB

Ses Kartı: Ses kartı DirectX 9.0c uyumlu

Sabit disk: 8 GB

ilk şey geliştiriciler gurur olmak - bu oyuncular daha bin yeni animasyonlar için daha fazladır. Sahada daha zarif ve gerçekçi başladı taşımak daha fazla. Yargıçlar, sırayla, ve, daha bakmak onlar gibi yapmak çokgen birkaç yüz bonus eklenir yorumcuların sohbet frazochkami yeni tarafından alındı seyreltilmiş. AI ve yeniden tasarlanan oyunun karmaşıklığı genel arttı. Pro Evolution Soccer simülatörü, gerçek bir erkek gibi sahip olmak daha fazla. Bilgisayar rakip savunma noktalar olmak kel değil, can rütbeleri onların bir incelik izler kesinlikle çok stenochku saldırı-bilir nasıl karşı snap kullanarak mükemmel ve "oyun içinde inşa taktik. Sahada her oyuncu hedefe atış "top olacaktır ayrı şeritler için" isteklilik dayanıklılık ve yansıtan. Bunlar önemli ve çok olur onlara uygun olmalıdır her zaman. Örneğin, sersemce eğer you "sprint peck üzerindeki düğmeye" nin saldırı aşamasında nihai bir oyuncu olabilir için iyi bir tekme güçleri yeterli değildir. gerçekçilik azılı Office oyuncular bile daha yakın. Etki yönü ve genellikle doğruluk sniper ile tespit edilebilir. Master - Lig dünya online olacak modu adım içine değişim içerisinde çok büyük bir en az olacaktır. Evet, biz çevrimiçi kişi onların birlikte taş şimdi edebilmek için kendi her karşı kulüpleri ve oyun. yer "Repeat Eğer bir şey kalır" - bunu yapabilirsiniz sonrası maç ve kolayca gözden en bölümlerini muhteşem.

Özellikleri:

- Mutlak kontrolü. Ekibi PES Productions, inme, bir gölgelik ve atmak her iletim kontrol görülmemiş bir düzeye sağlayan sistemi 360 ° geçer düzeldi. Bu mümkün kesinlikle oyun oynamak için ücretsiz ve herhangi bir yerde topu göndermek için yapar. dikkatli ve manevralar takım tahmin akıllıca hareket etmek, geçer kalibre etmek gerekiyor. Onu bile topu yapmak için rakibin üzerine "baskı" yapabilirsiniz.

- Etkisi ve dayanıklılık göstergesi. devlet iktidarının oyuncuların genel ölçek yanı sıra darbe ve dayanıklılık ek gösterge yansıtmaktadır. Kalıcı hızlı hücum performansı futbol ve özellikle de trafik üzerindeki etkisi üzerinde olumsuz bir etki, geçen oyun yavaş ve yanlış olacaktır.

- Yeni AI savunma. Savunucularına kendi alanlarında sıkışmış, her top için acele değil, en doğal konumlarını korumak artık. Saldırgan Confronting, onlar yakın almak ve onu bir hata yaparsanız yapın tercih ediyor.

- Animasyon ve Fizik oyuncu. Oyuncular, ivme ve eylemsizlik her zamankinden daha gerçekçi göstererek, daha düzgün ve doğal hareket. Buna ek olarak, serinin hayranlarının çok sayıda kişi, oyuncular arasında fiziksel temas düzeldi. Titreme ve şimdi, ama etkileyici bir görünüm engelleme yöntemleri topu etkileyici çeşitliliği yolunu kesmek için. Animasyon ve aynı zamanda oyunun atmosferine katkıda: Top oyuncuları doğal davranmanı olmasa bile - onlar koşmak ve bireysellik gösteren, farklı şekillerde yürüyüş.

- Oyunun hızı. kontrol New düzeyi daha yüksek bir oran, duruma göre değişir gerektirir. Duygu, ama karşı sırasında yüksek çalıştırmak oyuncular yeniden inşası ve uzayda ilerlemenin yavaş hızı ile rakibini zorlayabilir. Uzun çabuk geçer yapmanız gerekir, alanın orta ve artık zor gelen başarılı olmak için çalışır.

- Estetik. gerçek gösterileri ile sanal futbolcu PES 2010, PES 2011 ile en doğru benzerlik bar daha yüksek yükseltir. Projenin önemli, oyuncu hareketi tüm reworked çalışır, ciro yaparak, yüz animasyon gelişmiş düştü, titreme ve etkileşim genel olarak ve daha organik hale gelmiştir sanal sporcular hızlandırmak ve çalıştırmak yavaşlatmak daha doğal olduğunu ve görüntü (motion blur) bulanıklık etkisi ile tekrarlar , çıplak "animasyon".

DİL TÜRKÇE'dir

14b7or6.png

jsew5f.png

28uu1lf.png

22890028479136634991.jpg

Serial

SWY7-HTUN-3YF5-CD4D-W3AF

MCNC-5HJ3-F2VL-TRUH-MNKN

N5S6-5S3N-CV6E-SE5S-VLX2

AT5F-F9NS-4C94-JKHC-JNXU

VLD3-CPDS-3TTD-4HLV-NTMN

FLEF-DYFW-5DUA-AFCN-ACDN

RDHE-2FE2-4ARV-XFCK-4JTE

Linkler Reklamlı olduğu için Jdownloader dosyası biçimindedir jdownloaderi bilmiyenler acilen araştırıp öğrensinler ;)

Bizzat denenmiştir ;) sorunsuz türkce 3 altarnetifli karşılıklı çekebilirsiniz netload hotfile fileserve

27x200mb 1x150mb

Please register to see this content.

Edited by HaYTo

• Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rapidi degistir baska lınk ver dıyorum yapmıyorsun kı bende senın verdgın sıteden ınmıyor ıp engellıyor hemen

Dedim ya Remote Upload edebilen varsa iyi olur diye.

Bunları indirmeyi dene.

İngilizce Spiker

Türkçe'nin de bulunduğu Multi Dil Paketi

BEYLER BEN PES 2011 BİLGİSAYARIMA YÜKLEDİM OYUNU KURDUM FAKAT OYUNU AÇTIĞIM ZAMAN VİDEO KARTINIZ GEREKLİ ÖZELLİKLERİ KARŞILAMIYOR DİYOR OYSAKİ İŞLETİM SİSTEMİM ŞÖYLE : PENTİUM DUAL-CORE CPU E5300 @2.60 GHZ 2,00 GB RAM RADEON X300/X550/X1050 SERİES WİNDOWS 7 ULTİMATE

SİZCE NE YAPMALIYIM RAM'MI ALMALIYIM LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUNNNNNN ARKADAŞLAR !!!!!!!!!!!!!!!

BEYLER BEN PES 2011 BİLGİSAYARIMA YÜKLEDİM OYUNU KURDUM FAKAT OYUNU AÇTIĞIM ZAMAN VİDEO KARTINIZ GEREKLİ ÖZELLİKLERİ KARŞILAMIYOR DİYOR OYSAKİ İŞLETİM SİSTEMİM ŞÖYLE : PENTİUM DUAL-CORE CPU E5300 @2.60 GHZ 2,00 GB RAM RADEON X300/X550/X1050 SERİES WİNDOWS 7 ULTİMATE

SİZCE NE YAPMALIYIM RAM'MI ALMALIYIM LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUNNNNNN ARKADAŞLAR !!!!!!!!!!!!!!!

yardımcı olun lütfen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nea: :nea: :nea: :nea: :nea: :nea:

SADECE BİR SORU SORDUK YOKMU YARDIMI OLAN BEYLER ALOOOOOOOO???????????????????????????? =@ =@ =@ =@ =@

PESDİT.com 2011 Patch 0.1(AFS Kurulumu)

Özellikler

Lisansı olmayan bütün takımların logoları ayarlandı oyuncu isimleri düzenlendi.

Bütün Liglerin doğru isimleri ve logoları eklendi.

EPL, La Liga, Serie A and Bundesliga & Brezilya'daki bütün lisanssız takımların formaları eklendi.

Hakem formaları değiştirildi.

Transferler yapıldı kadrolar düzenlendi.

Badstuber, Forlán, Hamsik, Özil, Pato, Rosicky'nin doğru yüzleri eklendi.

Yeni müzikler.

Antreman modundaki stad değiştirildi.

Pesin stadyum yaratma modundan SMALL STADIUM’ & ESTADIO VICENTE CALDERÓN stadları eklendi.

Kurulum;

* AFS Explorer açın.

* File>İmport AFS file yapıp KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\img içinden yamanın olduğu .img dosyasını seçiyoruz(Örnek dt0c).

* Seçtikten sonra sırasıyla gelen sorulara önce hayır sonra tamam deyin.

* Ardından Action>İmport folder yaparak yamadaki dt0c klasörünü gösterin ve gelen soruya evet deyin. Yamadaki dosyaların importlanmış olduğu yeni bir .img dosyasını kaydetmek isteyecektir. Uygun bir yere kaydedin. (Sonuna .img yazarak)

* Bu adımları doğru yaptıktan sonra ilk açtığınız dt0c.img dosyası yamadaki dosyalarla importlanmış oldu.

* Yamadaki diğer dt02.img, dt04.img, dt07.img ve dt09.img dosyaları içinde aynı mantıkla dosyaları import ettikten sonra kaydettiğiniz yeni .img dosyalarını KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\img içersine yapıştırın.

Turkcespiker . com dan alıntı yaptım.Şuan bende indiriyorum.

Edited by unchange

EKRAN KARTIM:RADEON X/300/X550/X1050 SERİES

BANA DEDİLERKİ RAM ALIRSAN OYUNU AÇAR DEDİ

BENDE SENİN DEDİĞİN GİBİ DEDİM RAM ALIRSAN EKRAN KARTININ GÜCÜ ARTAR DEDİLER

BANA YARDIMCI OLUVER KARDEŞ

NEDEN WİNDOWS 7 DE AÇMIYORDA XPDE AÇIYOR ???????

biriniz bana yardımcı olsun artık offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

DİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine 289kcyd.jpg Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Düzenleyiniz.