Jump to content

Oluşturduğum Bu Toplama Pc Sizce Nasıl

CKD
 Share

Recommended Posts

[quote name='AK_Töör_66_' date='29 August 2011 - 23:14 ' timestamp='1314659668' post='1071804']
Neden İ7 işlemci arkadaşlar AMD zaten üstün bir işlemci bendede 2250 tl lik pc var gayette süper performas var cokta memnunum

madem öle pc hızlı olsun sadece işlemciye pakıyosunuz bana kalırsa birazda HDD ke kafayı yorun HDD nekadar hızlı olursa pc okadar hızlı olur

yeni cıkan HDD ler var hem kücük hemde normal HDD 100 kat daha hızlı ismini tam olarak hatırlamıyorum SSD HDD olması lazım ismi bundan alın 3 tane 250 GB HDD bakın hıza

takip ediyorumda hep işlemci birazda HDD tarafından olsun yorumlarınız AMD phenom işlemci 4 çekirdekli 3.4-8mgp cahe neyinize yetmiyor anlamadım

yazık paranıza deymez okadar i7 ye para vermenize ama yinede sizin tercihiniz nedim :D

[img]http://b1108.hizliresim.com/11/8/30/1458.png[/img]

[img]http://b1108.hizliresim.com/11/8/30/1469.png[/img]

buyrun buda bilgilerim :D
[/quote]

8 gb ram var 32 bit işletim siztemi kurulu 5 gb ram bosta duruyor

[quote name='Dexter18' date='30 August 2011 - 06:35 ' timestamp='1314686154' post='1071863']
keske laptop alsaydın
[/quote]

laptop tabiki çok isterim fakat laptopa verilecek parayla performansı daha yüksek masaüstü alırım diye düşünüyorum

Bence kasa pahalı. Çok ileriyi düşünmenin bir anlamı yok. 5 sene içinde teknoloji en az 3 kere takla atacak. Bence kasayı daha makul bir kasa ile değiştirin. i5 ile i7 arasında çok büyük bir performans farkı olmayacaktır. En azından i5 darboğaz oluşturmayacaktır. MSI yerine Gigabyte marka bir anakart tercih edin. Hatta AMD işlemcili bir sistem düşünebilirsiniz.