Jump to content

Vodafone Internet Haftalık 12 Tl

yawuz58
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar çoğu insan 4gb lik 3g hattı kullanıyor bunun yerine üstüne 9 tl daha verip sınırsız kullanabilirsiniz
vodafone haftalık 12tl 1gb adil kullanım hakkından sonra 128 kbps ile devam edersiniz aylık 48tl yapar
buda 48 tl ye 4 gb kullandıktan sonra 128 kbps ile sınırsız bağlanabilirsiniz size gereken bir 3g modem
birde vodafone faturasız hat bu sadece 4gb 39tl kullananlar için uygundur dikkat edilmesi gereken
bu paket haftalık olduğu için sürekli yenilenmez her hafta paketinizi aktif etmelisiniz tl lerinizi
ister haftalık 12 tl ister 48 tl aylık yükleyebilirsiniz paketinizi yeterli bakiyeniz olduğu sürece yenileyebilirsiniz

reklam gibi oldu ama özeti 39tl ye 4gb kullanmak yerine 48 tl ye 4gb adil kullanımdan sonra 128 kbps ile sınırsız kullanabilirsiniz Edited by yawuz58

[quote name='wendor11' date='02 September 2011 - 13:39 ' timestamp='1314959983' post='1073079']
adil kullanımdan sonra 7.99 dan ne fark var hıznda cünkü 7.99 da sınırsız
[/quote]
7.99 da sınırsız ama hız 96 kbps ben zaten bunu kullanıyorum şu an bir şey indireceğim zaman 12tl yükleyip
maksimum 7.2 mbps ile indiriyorum gerçi 2mbps den yukarı çıktığını görmedim ama bunun avantajı dedimya
sadece aylık 4gb 39tl kullananlar için hem hızlı hem sınızsız

[quote name='yawuz58' date='02 September 2011 - 13:14 ' timestamp='1314962047' post='1073089']
7.99 da sınırsız ama hız 96 kbps ben zaten bunu kullanıyorum şu an bir şey indireceğim zaman 12tl yükleyip
maksimum 7.2 mbps ile indiriyorum gerçi 2mbps den yukarı çıktığını görmedim ama bunun avantajı dedimya
sadece aylık 4gb 39tl kullananlar için hem hızlı hem sınızsız
[/quote]
peki 3g modemi en ucuz kaca alabiliriz bende 7.99 kullanıyorum 3g modem alsak kendı hattımızla kullanamayızmı

[quote name='wendor11' date='02 September 2011 - 14:39 ' timestamp='1314963557' post='1073095']
peki 3g modemi en ucuz kaca alabiliriz bende 7.99 kullanıyorum 3g modem alsak kendı hattımızla kullanamayızmı
[/quote]
3g modem ile kullanabilirsiniz ben avea nın jet i kullanıyorum vodafon hatla sağlamda cihaz 49 tl vodafonunki 65 tl türkcell inkini bilmiyorum
zaten almamda zebra gibi çizgili bazı avea bayileri yüksek fiyat çekiyor 49 tl den yukarı verme bide avea alırsan 444 1 500 ü arayıp sim kilit
kodunu al yoksa sim kartı kabul etmez not vodafon sim i takınca kod istiyor bide modem alırken ben vodafone 8 tl sınırsız
kullanacam deme hangisini alırsan al sadece modem iste sorarlarsa modemim bozuldu filan dersiniz hepsi buradada normalde 106 tl idi
kampanya yapmıştı 49 tl bir tane daha aldım yedek olsun

Edited by yawuz58