Jump to content

Ekran Kartım Aşırı Isınıyor Ve Görüüntü Gidiyor .

x3waqee0c
 Share

Recommended Posts

[i]Arkadaşlar benim ekran kartım[/i] [color="#FF0000"]Nvdia - GeForce 8800 GT 1 GB -[/color] [i]fakat akşam pcye format attım [/i][color="#008000"]TaMeR[/color][i] adlı arkadaşın yapmış olduğu[/i] [color="#008000"]- Mac7Lion -[/color] [i]adlı modifiyeyi yükledim sonra açtım pcyi girdim oyuna oynadm 15-20 dkka ardından ekrandaki görüntü gitti turuncu bi ekran çıktı karşıma hiçbirşey yazmıyordu sonra kasayı açtım baktım o kadar ısınmışki elimi deydirsem yakıcak yaktıda :D sorun ekran kartındamı acaba yoksa TaMeR'in sisteminden virüs kapmış olabilirmi acil yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar ve kısa bir şey söyliycem şuanlık yeni ekran kartı alıcak durumum yok o yüzden önerileriniz para harcatmayan türde öneriler olursa sevinirim (:[/i]

[quote name='x3waqee0c' date='04 October 2011 - 12:16 ' timestamp='1317730585' post='1089497']
[i]Arkadaşlar benim ekran kartım[/i] [color="#FF0000"]Nvdia - GeForce 8800 GT 1 GB -[/color] [i]fakat akşam pcye format attım [/i][color="#008000"]TaMeR[/color][i] adlı arkadaşın yapmış olduğu[/i] [color="#008000"]- Mac7Lion -[/color] [i]adlı modifiyeyi yükledim sonra açtım pcyi girdim oyuna oynadm 15-20 dkka ardından ekrandaki görüntü gitti turuncu bi ekran çıktı karşıma hiçbirşey yazmıyordu sonra kasayı açtım baktım o kadar ısınmışki elimi deydirsem yakıcak yaktıda :D sorun ekran kartındamı acaba yoksa TaMeR'in sisteminden virüs kapmış olabilirmi acil yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar ve kısa bir şey söyliycem şuanlık yeni ekran kartı alıcak durumum yok o yüzden önerileriniz para harcatmayan türde öneriler olursa sevinirim (:[/i]
[/quote]

arkadaşım bendede 9500 gt 1 gb var fanı temizledim ve sorun ortadan kalktı temizlemedikten önce fan çalışmıyordu o zmn 100 dereceyi buluyordu şimdi oyundayken 50 drc fanı temizledikten snr sorun devam edediyorsa macunu yenile ...

[quote name='x3waqee0c' date='04 October 2011 - 14:13 ' timestamp='1317734028' post='1089524']
Cevaplarınız için teşekkürler fanı temizledim şimdi açtım xp yüklicem başlattım eski haline döndü çok sağolun :give_rose: (:
[/quote]

keske bende temizleyebilsem, ama dizustu, bide yeni PC ya acmaya kiyamiyorum :(