Jump to content

Yeni Aıo Projem Hakkında Görüşleriniz

prototype
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar yeni bir aıo üzerinde çalışıyorum ancak bu diğer yapılanlara göre çok değişik olacak. Değişik olacak dediğim aynen şu şekil programın boyutunu en aza indirebilmek için katılımsız programı internete upload edip program üzerinden seçilen programı direkt indirip bilgisayara kurucak. Bu sayede sadece istenilen programları bilgisayarınıza indirecek.

Programda 85e yakın katılımsız program olacak boyutu 65 -70 mb'yi geçmeyecek.

Ancak program için sizden olumlu olumsuz fikirlenirizi almak istiyorum. Misal bu böyle olur bu olursa olmaz gibisinden.

Arkadaşlar birde programın demo versiyonunu indirip deneyebilirsiniz.

[code]http://indirmatik.net/deneme/Makro%20Kurulum.rar[/code]

Programı indirdikten sonra buraya çıkart deyin ve gelen klasörün içindeki "Çalıştır" butonuna tıklayın.

Programları kurmak için "Programlar" butonuna tıklayıp gelen sayfadan istediğiniz programı seçin ve resimde gösterilen yere tıklayın.
[img]http://indirmatik.net/deneme/click.PNG[/img] Edited by prototype

özellikle kutlarım çok güzel bir aıo"ya benziyor.programı indirip kurdum fakat pencereyi kapatma seçeneğini bulamadım.ayrıca firefox"u kurdum sorunsuzca kurdu.sabırsızlıkla bekliyorum.indirip kurduğu programı kısa sürede kurdu.acaba hep öyle kısa süredemi kuracak programları.

Edited by firuzay

[center][b]Yani galetis Haklı. Sitene Güveniyorsan Bu Sistem İyi Olur. Ve Her Zaman Programları Güncel Tutabilirsen Gayet Hoş Olur. Tasarımını Zaten Beğendiğimi Biliyorsun :) Bu Arada Sıralı Kuruyor Değil Mi ?[/b][/center]

[quote name='ReaLyMaN' date='11 October 2011 - 21:40 ' timestamp='1318362055' post='1093736']
Hocam tasarım hoş , tek aio ile devamlı yazılımları güncel tutmak mümkün
[/quote]

Evet bunun için veritabanı sistemini düşündüm eğer programı indirdiyseniz. "\Data\Database\" dizininde bulunan "programlist.ini" dosyasına link atıyorum misal aıo üzerinde bulunan programların yeni sürümü çıktımı hemen veritabanını güncelleyip aıo değiştirmeden programın güncel versiyonlarını kullanabilirsiniz.

Program linkleri "programlist.ini" dosyasından çekmektedir.

Not: Ayrıca aynı dizindeki "programlar.txt" belgesine gözatarsanız kullanacağım program listesini ve versiyonlarını görebilirsiniz.

Edited by prototype

[quote name='kamuran731' date='11 October 2011 - 23:54 ' timestamp='1318370086' post='1093825']
harika bir proje ellerine sağlık
indirdim sadece 3 tane browser eklemişsin.
yanılmıyorsam eklediğin 3 program dışında başka program indiremiyoruz herhalde
[/quote]

Evet ilk mesajda belirtiğin gibi demo versiyonun sadece programı deneyip görüşlerinizi bildirmek için koydum. Teşekkürler..