Jump to content

Sizce Bu Resim Nasıl

Avril_Lavigne
 Share

Recommended Posts

Konu sohbet kısmında olsa da forum kuralları geçerlidir.

Kurallar açık ve @the_word_avril_lavigne arkadaşımız bir çok kuralı konu dahilinde çiğnemiştir!

16. Başlıklarınızda açıklayıcı olmalısınız. Hiçbir açıklayıcılığı olmayan "yardım edin", "lütfen dikkat", "acil" ve benzeri başlıklar kullanmamalısınız.

20. Türkçeyi mümkün olduğunca doğru kullanmaya ve IRC lisanı ile mesaj yazmamaya gayret ediniz. Bu konuda yaptırım uygulamak moderasyonun elinde ve yetkisindedir.

3. Aynı mesajı bir defadan fazla gönderemezsiniz. Üst üste birbiriyle ilişkili birkaç mesaj gönderemezsiniz. Mesajınıza ekleme yapmak için "edit" butonunu kullanmalısınız.

10. Mesaj yazarken, okunması ve anlaşılmasının kolay olması açısından, büyük-küçük harf ve yazım kurallarına dikkat etmelisiniz. Büyük harflerle yazmanın net kullanıcıları arasında bağırmak anlamına geldiğini unutmayın! Mesajın veya başlığın tamamını büyük harflerle yazamazsınız. İstisnai durumları hoş görmek yönetimin insiyatifindedir.

Konuyu ceza durumuna örnek olsun diye çöpe taşımıyorum ama kapatıyorum. Tabi @the_word_avril_lavigne arkadaşımızı da bu konu dahilinde açık olarak uyarıyorum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...