Jump to content

Sidebar V1

Byogulcan
 Share

Recommended Posts

[spoiler][img]http://ressim.net/8/upload/6e21f56f.png[/img][/spoiler]

bi örnek çalışmadan yapmıştım.sadece 1024x768 ekran çözünürlüğünde çalışıyor 1024x768 den düşük ekran çözünürlüğünde hata veriyor 1024x768 den yüksek ekran çözünürlüğünde çalışıyor ama biraz daha ileride başlıyor.

[code]http://ogulcanolcer.og.funpic.org/Sidebarv1.apz[/code] Edited by Byogulcan

[quote name='galetis' date='03 November 2011 - 00:52 ' timestamp='1320274352' post='1105707']
Gayet güzel bi çalışma. System.getdisplayinfo gibi bi kod vardı sanırım. Bununla ekran çözünürlüğünü alıp ona göre hareketleri yaptırırsan her çözünürlüğe uygun olur.
[/quote]

Rica etsen yapıp paylaşırmısın?

[quote name='dragon3781' date='03 November 2011 - 07:46 ' timestamp='1320299215' post='1105862']
iyi güzelde bu direk hazır .apz ( en azından saati veya baska bir özeliğini editleme imkanın olsaydı daha hoş olurdu .
[/quote]
Kendin editleye bilirsin.Bu sadece apz değil aynı zamanda örnek !

[quote name='ReddKill' date='03 November 2011 - 05:51 ' timestamp='1320299519' post='1105863']
Kendin editleye bilirsin.Bu sadece apz değil aynı zamanda örnek !
[/quote]

biliyorum editlendiğini zaten onu söylüyorum bende ; en azından biraz kurcalama yada değişiklik yaparsa direk hazırı koymak yerıne , aynı projeyı bende ams ılk basladıgımda kullandım ama google search , hava durumu , combobox fılan vs. eklemıstım.

Demek ıstedıgım dırek hazırı koymak yerıne bırseyler kurcalayıp cozmeye ogrenmeye calısmaktı yanlış anlaşıldı sanırım.

Yoksa boyle hazır .apz lerı koyarsak bugun 3000 üzerinde konu açabilirim buda konu kirliliğine sebebiyet vererek yararlı konulardakı bılgılerı gormemızı engeller degılmı.