Jump to content

People

SAVİOR
 Share

Recommended Posts

mrb arkadaşlar ben küçük çaplı bir sosyal ağ kurmak istiyorum facebook un çok mini hali.yani en fazla 1000 kişilik felan.içeriği ise facebook gibi paylaşım ve online görüşme olan bir şey olmalı.nasıl kurabilirim bana gerekli olan programlarla birlikte nasıl yapabileceğimii tarif edebilirmisiniz.ve bu iş için benimle brlikte çalışacak arkadaşlara ihtiyacım var...

[quote name='tmraslan' date='14 November 2011 - 22:27 ' timestamp='1321309628' post='1111834']
Facebook gibi bir site kurmak için gerekli dosyaları yayınladı.
[/quote]
hmm çok saol kardeşim.ama orda nasıl yapılcağını tarif etmişmidir:) :D

[quote name='tmraslan' date='14 November 2011 - 22:39 ' timestamp='1321310386' post='1111849']
sen önce sitenin kurulması hakkında bilgi et bence.Scriptin ne olduğunu öğrenirsen istediğini kurabilirsin
[/quote]
teşekkür ediyorum kardeşim yarın işten gelince ilkişim onu araştırmak olucak.sende bu işlerden anlıyosun senide moderatörr yaparım istersen belki kardeşim ya da beraber yaparız belk nedersin.

arkdaşlar Scripti progrmının indirilebilecek bir linkini bulamadım hepsi ölmüş :wacko:
bana indirebileceğim bir link gönderirmisiniz
ve de kullanım klavuzu :)

[quote name='Lastman' date='14 November 2011 - 22:45 ' timestamp='1321310710' post='1111854']
Social Engine, kwolla,kootali gibi scriptler var ama bunlar ücretli normalde.vvarezde bulabilirsin. Orjinal birşey olsun diyorsan bi tane php coderla anlaşıp ücreti karşılığında yaptırcaksın.1.500tlden aşağı yapacaklarını sanmıyorum.
[/quote]
saolasın arkadaşım ama bunun daha ucuza yzapabilecek bi yoll var mı.yada bana bu konuda yardımcı olabilecek bu programlardan anlayan arkadaşlar var mı.

hocam bu işler o kadar kolay olsaydı herkes yapardı.öyle next next diyip program kurmaya benzemez.program yapmaya benzer.php bilgin olmasa bile en azından html bilgin olması gerek.onları da geçtim.siteyi kurabilmen için host ve domain alman lazım.
bence acele etme.site kurmak hakkında bu sitede bilgiler mevcut.ilk önce kendi bilgisayarında ufak tefek şeyler yapmaya çalış, yeterli bilgiye sahip olduğunda host alıp açarsın siteyi.zamanla olacak şey bunlar.sitede script paylaşıldığını görmediğim için link veremiyorum ama w@rez sitelerinde rahatlıkla bulabilirsin nulled halini.