Jump to content

katılımsız win 2000

paskomya

Recommended Posts

Arkadaşlar ben öyle sizler kadar iyi bilen biri değilim ancak görerek yaparak anlıyabiliyorum 35 yaşında bilgisayarla tanışan şimdi 43 yaşında birşeyler yapmaya çalışan biriyim.(idare edin işte yaşlıyım biraz zor anlayanlardanım) Ben PW de kullandım win98 de. Şimdi mecburiyetten XP. Ben Win 2000'i çok sevdim, ve kendine bir tane katılımsız ve içinde ofis xp olan (2003 değil) asgari düzeyde basit birşey hazırlamak istiyorum. Eğer bana yardım ve tavsiyelerde bulunursanız çok memnun kalacağım. Bu arada win2000 ve ofis xp cdlerim var ve Katılınsız kurulan 3 adet xp de ayrı makinelerde çalışıyor. hepsinin kendine göre artıları ve eksileri var.Tatmin duygusu çok yükseklerde olan biri değilim. Çünkü biliyorum ki "insanoğlunu tatmin edecek hiç bir sistem ve rejim yoktur.(sokrates)" Bu benim sözüm değil. Tavsiyeleriniz ve yardım için şimdiden hepinize teşekkür ederim.

nLite programını indirin. Ve denemeler yapın. Deneyip elinizi çamura bulamadan öğrenemezsiniz.

ya o kadarını yaptım sanal işletim sisteminde de kurdum.ben ofisi ve diğerlerini nasıl yaparım onun yardımını istiyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...